Προς το περιεχόμενο

Windows XP SP3,στα ελληνικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο χθες ειναι διαθεσιμο για κατεβασμα,στο microsoft update.Δυστυχως,ενω προχωρουσε η εγκατασταση,μου εβαλε το μηνυμα 'σφαλμα,δεν επιτρεπεται η εισοδος' και εκανε απεγκατασταση.Προσπαθησα να το εγκαταστησω με αλλους τροπους(ληψη και εγκατασταση απο το κεντρο ληψης της microsoft,απ'ευθειας εκτελεση)αλλα τζιφος...τους τηλεφωνησα και αυριο περιμενω τηλεφωνο απο καποιον τεχνικο τους,μηπως μου λυσει το προβλημα...ειχε κανεις,αναλογη εμπειρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι, αλλά αν τα καταφέρεις να το εγκαταστήσεις εδώ είμαστε να μας πείς τις εμπειρίες σου, αβασάνιστα!

 

Ποιά από όλα τα προβλήματα των ΧΡ υποτίθεται ότι διορθώνει το sp3;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα :D...οκ,εντυπωσεις προσεχως!Γενικα το SP3 εχει μαζεμενες ολες τις ενημερωσεις της microsoft,απο το SP2 εως τωρα,συν καποιες ακομα...φιλοι που εγκαταστησαν την αγγλικη εκδοση,αναφερουν μια μικρη βελτιωση στο συστημα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SP3 δεν είναι ακόμη διαθέσιμο από το Windows Update, πόσο μάλλον το ελληνικό.

 

Το Αγγλικό, είναι διαθέσιμο στους oem partners και τους technet subscribers, ως εκ' τούτου το έχω και το έχω εγκαταστήσει.

 

Δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Περιέχει τα περισσότερα (αλλά όχι όλα) τα updates που βγήκαν από την εποχή του SP2.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SP3 δεν είναι ακόμη διαθέσιμο από το Windows Update, πόσο μάλλον το ελληνικό.

 

Το Αγγλικό, είναι διαθέσιμο στους oem partners και τους technet subscribers, ως εκ' τούτου το έχω και το έχω εγκαταστήσει.

 

Δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Περιέχει τα περισσότερα (αλλά όχι όλα) τα updates που βγήκαν από την εποχή του SP2.

Φιλε Wow!,τοτε πως μου το βγαζει εμενα σαν ενημερωση απο το windows update?Και τωρα που σου απαντω,παλι μου το εχει βγαλει σαν ενημερωση που ειναι ετοιμη να εγκατασταθει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SP3 δεν είναι ακόμη διαθέσιμο από το Windows Update, πόσο μάλλον το ελληνικό.

 

Το Αγγλικό, είναι διαθέσιμο στους oem partners και τους technet subscribers, ως εκ' τούτου το έχω και το έχω εγκαταστήσει.

 

Δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Περιέχει τα περισσότερα (αλλά όχι όλα) τα updates που βγήκαν από την εποχή του SP2.

 

προσφέρει κάτι θετικό για μουσική χρήση?

γιατί θυμάμαι το sp2 είχε βγάλει προβλήματα με τις firewire καρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Wow!,τοτε πως μου το βγαζει εμενα σαν ενημερωση απο το windows update?Και τωρα που σου απαντω,παλι μου το εχει βγαλει σαν ενημερωση που ειναι ετοιμη να εγκατασταθει

 

Δεν γνωρίζω. Το πιθανότερο είναι ότι εσύ (ή κάποιος άλλος με πρόσβαση στον υπολογιστή) έχει κάνει κάποια πονηριά.

 

προσφέρει κάτι θετικό για μουσική χρήση?

γιατί θυμάμαι το sp2 είχε βγάλει προβλήματα με τις firewire καρτες

 

Είναι πολύ νωρίς για να απαντήσω με σιγουριά σε αυτή την ερώτηση, αλλά δεν φαίνεται να έχει κάνει κάποια ζημιά.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεψε με,προσβαση τον υπολογιστη μου εχω μονο εγω :D!Εξ'αλλου, στην συνομιλια που ειχα το μεσημερι με τον υπαλληλο της microsoft,μου ανεφερε πως ειμαι ο πρωτος που αναφερω προβλημα με το ελληνικο sp3 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ελληνικό κέντρο λήψης δεν υπάρχει SP3

 

http://www.microsoft.com/downloads/search.aspx?displaylang=el

 

Ούτε υπάρχει υπάλληλος της Microsoft που να υποστηρίζει λογισμικό για end-users πόσο μάλλον όταν αυτό το λογισμικό δεν έχει κυκλοφορήσει.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ eye ντάξει μπορεί να κάνεις λάθος, δε χάθηκε ο κόσμος!  :) Αφού λέει το παιδιί ότι του το βγάζει........ Κι ένας φίλος μου μου το είπε χθες για το sp3......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου