Προς το περιεχόμενο

Τενοντίτιδα - Συμπτώματα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω κ 3 μερες εχω εναν εντονο πονο στη περιοχη του καρπου (δεξι χερι)...

Μπορει καποιος παθων να περιγραψει τα συμπτωματα και το πως περιπου μοιαζει ο πονος της συγκεκριμενης παθησης???

 

Εγω νοιωθω κατι σαν τσιμπιματα στο καρπο (οπως αν με τρυπαγαν βελονες) και γενικα πονο στα νευρα...

 

κανας doctor?????? :D

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανε αμεσως σε γιατρο(κ σε περισσοτερους απο εναν)

σε τετοιες περιπτωσεις μην ακους κανεναν γιατι μπορει καποια "συμβουλη" να χειροτερεψει την κατασταση!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπως κ να χει εχω live τη Κυριακη, και σε πρωτη φαση με ενδιαφερει να τη παλεψω εκει... Αν συνεχισει εννοειται οτι θα παω σε ειδικο..

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moλις αισθανεσαι τα συμπτωματα που περιγραφεις,απλα σταματα οτιδηποτε κανεις με τα χερια εκεινη τη στιγμη.Ατιμες παθησεις,εχω επικονδυλιτιδα στο δεξιο αγκωνα απο το μαντολινο το οποιο και σταματησα να παιζω εδω και 3 χρονια επειδη πλεον δεν μπορω.Θα μπορουσα να σου πω πολλα αλλα επειδη δεν ειμαι ορθοπεδικος δεν θα πω περισσοτερα

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πως να αποφύγουμε την τενοντίτιδα;

Υπάρχουν τρόποι να αποφύγουμε την τενοντίτιδα και ίσως κάποια τιπς που θα πρέπει να ακολουθούμε. όσοι έχετε φώτα πάνω στο θέμα φωτίστε και τους ρέστους ...

www.noiz.gr/index.php?topic=168831.0

 

Τενοντίτιδα?

Τενοντίτιδα? ... Αποστολέας, Θέμα: Τενοντίτιδα? (Αναγνώστηκε 2968 φορές) ... Ισως αυτό συμβαίνει, εκτός κι αν έχεις γνωμάτευση από γιατρό για τενοντίτιδα. ...

www.noiz.gr/index.php?topic=7966.0

 

δυο σχετικά θεματα απο την αναζητηση.  Εχει συζητηθεί εκτενως το θεμα εκει και σε άλλα σημεία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου