Προς το περιεχόμενο

Καταγγελία στη αστυνομία γιά απατεώνα στις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φίλοι,σήμερα πήγα ταχυδρομείο να στείλω κάτι σε φίλο αγοραστή και συνάντησα την προϊσταμένη που χειρίστηκε το ζήτημα μου.Με ενημέρωσε λοιπόν,ότι η επιταγή προς τον απατεώνα Βαφόπουλο μπλοκαρίστηκε,είναι στα χέρια της ασφάλειας και αποτελεί μέρος της δικογραφίας που σχηματίστηκε και μπήκε στη φάση της προανάκρισης...Χάρηκα πολύ που τελικά αυτός ο τύπος θα τη βρει από εμένα και θα σταματήσει τη δράση του! :)

Γιαυτό,επειδή κάποιοι φίλοι εξέφρασαν προβληματισμό σχετικά με τη σκοπιμότητα της κίνησης μου να τον καταγγείλω,έρχομαι να ξαναπώ άλλη μιά φορά:Απαντάμε όπως πρέπει στους κακόβουλους και στους απατεώνες...ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγαπητοί φίλοι,σήμερα πήγα ταχυδρομείο να στείλω κάτι σε φίλο αγοραστή και συνάντησα την προϊσταμένη που χειρίστηκε το ζήτημα μου.Με ενημέρωσε λοιπόν,ότι η επιταγή προς τον απατεώνα Βαφόπουλο μπλοκαρίστηκε,είναι στα χέρια της ασφάλειας και αποτελεί μέρος της δικογραφίας που σχηματίστηκε και μπήκε στη φάση της προανάκρισης...Χάρηκα πολύ που τελικά αυτός ο τύπος θα τη βρει από εμένα και θα σταματήσει τη δράση του! :)

Γιαυτό,επειδή κάποιοι φίλοι εξέφρασαν προβληματισμό σχετικά με τη σκοπιμότητα της κίνησης μου να τον καταγγείλω,έρχομαι να ξαναπώ άλλη μιά φορά:Απαντάμε όπως πρέπει στους κακόβουλους και στους απατεώνες...ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

Μπραβο πολυ καλα επραξες!! στην ΥΓΕΙΑ του!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει άλλος ένας απατεώνας που εμπορεύεται απομιμήσεις μικροφονα Shure sm58. Ειναι μια κυρία από την Κατερίνη με αλοδαπή προφορά (αυτό το αναφέρω μόνο για λόγους αναγνώρισης) η οποία κάθε φορά που το προφιλ της διαγράφεται από τους διαχειριστές, δημιουργεί ένα καινουριο, παντα με αντρικά ονόματα πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί φίλοι,σήμερα πήγα ταχυδρομείο να στείλω κάτι σε φίλο αγοραστή και συνάντησα την προϊσταμένη που χειρίστηκε το ζήτημα μου.Με ενημέρωσε λοιπόν,ότι η επιταγή προς τον απατεώνα Βαφόπουλο μπλοκαρίστηκε,είναι στα χέρια της ασφάλειας και αποτελεί μέρος της δικογραφίας που σχηματίστηκε και μπήκε στη φάση της προανάκρισης...Χάρηκα πολύ που τελικά αυτός ο τύπος θα τη βρει από εμένα και θα σταματήσει τη δράση του! :)

Γιαυτό,επειδή κάποιοι φίλοι εξέφρασαν προβληματισμό σχετικά με τη σκοπιμότητα της κίνησης μου να τον καταγγείλω,έρχομαι να ξαναπώ άλλη μιά φορά:Απαντάμε όπως πρέπει στους κακόβουλους και στους απατεώνες...ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

επιτελους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει άλλος ένας απατεώνας που εμπορεύεται απομιμήσεις μικροφονα Shure sm58. Ειναι μια κυρία από την Κατερίνη με αλοδαπή προφορά (αυτό το αναφέρω μόνο για λόγους αναγνώρισης) η οποία κάθε φορά που το προφιλ της διαγράφεται από τους διαχειριστές, δημιουργεί ένα καινουριο, παντα με αντρικά ονόματα πια.

 

Κάρφωμα στον τοίχο ΤΩΡΑ!!!Καμμία ανοχή στους απατεώνες.Καλά κάνεις και το λες φίλε μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει τυχει να την πατησω ποτε ετσι (μονο στο περιπου...του στυλ εφαγε του πιτσιρικα μου το κωλομηχανημα στο λουνα παρκ τη μαρκα και "λυπαμαι αλλα δεν μπορω να κανω κατι" )αλλα και μονο που βαζω τον εαυτο μου στη θεση του OP...ειναι σα να σου πιανουν τον πωπο!

 

 

ΥΓ.Ψηθειτε να τον ξεφτιλισουμε!Παντου σε ολα τα social προφιλ με το ονοματεπωνυμο του με την υποσημειωση "4εκ σε πληρη στυση"...."κλεφτοκοτας"...."teddy boy teddy boy"...Αποστολη ολων των στοιχειων στους γονεις του η ακομα καλυτερα στον ΕΡΓΟΔΟΤΗ του...χαραγμα σε ολο το αμαξακι τη φραση "Boss DD-7 70 ευρώ" και αλλες τετοιες ομορφιες που του αξιζουν...

 

Περα απο την πλακα κυνηγησε τον οσο μπορεις ετσι ωστε και αυτος να βρει μπελα να γουσταρουμε αλλα και να "χεσουν τυρι απο λυκο" που λενε και στα Κεδρα Ευρυτανιας οι μελλοντικοι επιδοξοι "πονηρουληδες"

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο την πλακα κυνηγησε τον οσο μπορεις ετσι ωστε και αυτος να βρει μπελα να γουσταρουμε αλλα και να "χεσουν τυρι απο λυκο" που λενε και στα Κεδρα Ευρυτανιας οι μελλοντικοι επιδοξοι "πονηρουληδες"

 

Αυτό ακριβώς έκανα φίλε μου!Ο τύπος είναι τόσο βλάκας που θα έχει λερωμένο ποινικό μητρώο για...70 ευρώ (τα οποία δεν θα εισπράξει και ποτέ)!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου