Προς το περιεχόμενο

Ποια μεγάλη μπάντα θα έρθει στην Ελλαδα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες. Οπως καθε μερα τσεκαρα το rocking.gr και ειχε ενα δημοσιευμα που με εντυπωσιασε πολυ και με εβαλε σε σκεψεις, το οποιο ειχε τιτλο: "Κάποιοι ξέρουν ποιόν θέλετε να δείτε...". Το αρθρο λεει οτι ειναι μια πολυ μεγαλη μπαντα και δεν εχει ερθει ποτε Ελλαδα, και απο κατω ειχε ενα λινκ απο το site που διοργανωνει το live (elevenconcerts) που δινει ακομα ποιο πολλες πληροφοριες αλλα συνεχιζει να μην λεει ποια μπαντα ειναι, και ειπαν οτι θα το ανακοινωσουν σε μια βδομαδα περιπου. Το μυαλο μου πηγε σε bon jovi και RHCP, αλλα για τους bon jovi απο οτι ξερω ειναι σχεδον κλεισμενο οτι θα παιξουν το καλοκαιρι στο ΟΑΚΑ στις 20 Ιουλιου. Απο την αλλη πλευρα οι peppers ανακοινωσαν προσφατα οτι εχουν κλεισει να παιξουν σε καποια festivals το καλοκαιρι αλλα δεν λενε τιποτα παραπανω. Εσεις τι νομιζετε?? Καμια εμπειρη πηγη??  ;D ;D

 

http://www.rocking.gr/news/Kapoioi_kseroun_poion_thelete_na_deite/8301/

 

http://www.elevenconcerts.com/

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως διάβαζα επίσης κ εγώ χτες για τους peppers ότι έχουν τον δίσκο τους κατά το ήμισυ έτοιμο και όντως έχουν προγραμματισμένα μερικά φεστιβάλ.

Για Bon Jovi επίσης το έχω ακούσει κ εγώ. Μακάρι να ναι οι RHCP :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως διάβαζα επίσης κ εγώ χτες για τους peppers ότι έχουν τον δίσκο τους κατά το ήμισυ έτοιμο και όντως έχουν προγραμματισμένα μερικά φεστιβάλ.

Για Bon Jovi επίσης το έχω ακούσει κ εγώ. Μακάρι να ναι οι RHCP :)

Το σιγουρο ειναι οτι οποιος και απο τους 2 να ειναι, οτι θα ειμαι στο καγκελο  ;D ;D Παντως μακαρι να ειναι peppers, εστω και χωρις τον frusci..  :'(

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για Bon Jovi επίσης το έχω ακούσει κ εγώ. Μακάρι να ναι οι RHCP :)

Μακάρι να έρθει ο... Γιαννάκης, ο Ρίτσι και τα υπόλοιπα παιδιά, όμως και άλλες φορές τους «έφερναν», αλλά... μείναμε στο περίμενε   :(

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως τα λαγωνικα στο rocking παρατηρησαν οτι λεει ΠΟΙΟΣ και οχι ποιοι...ισως να εχουν και δικιο και να ανακοινωσουν απλα bon jovi

Ναι ομως στο official site λεει: 35+ millions fans who have seen THEIR concerts..  ;)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι και ερθουν οι Peppers τωρα που εφυγε ο frusciante θα βγω στο δρομο και θα σκοτωνω κοσμο......

Στο ιδιο κελι θα ειμαστε μεγαλε..

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο http://www.elevenconcerts.com/ αναφέρει "135+ shows on 2010/2011 Tour" που σημαίνει πως, δυστυχώς, δεν είναι οι RHCP. (επίσης το "2 wardrobe changes per show" δεν ταιριάζει με τύπους που έχουν παίξει και χωρίς... ρούχα!  ;D)

Για Bon Jovi μου φαίνεται πολύ πιθανό πάντως...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου