Προς το περιεχόμενο

Μετασχηματιστης για Boss ME-50


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες. Εχω μια πεταλιερα Boss ME-50 και επειδη εχω φαει μια περιουσια στις μπαταριες αποφασισα να παρω εναν μετασχηματιστη. Η πεταλιερα περνει μετασχηματιστη των 9βολτ, ΑΛΛΑ διαβασα οτι δεν κανουν ολοι γιατι κατι παιζει με την σταθεροτητα. Μερικοι ειναι σταθεροποιημενοι μερικοι οχι. Επειδη δεν καταλαβα πολλα ισχυει κατι τετοιο? και εχετε κανεναν μετασχηματιστη να μου προτεινετε που δεν θα "καψει" την πεταλιερα μου?   :-\

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω φιλε μου! Το ειχα δει και εδω αυτο. http://www.artsound.gr/catalog/product_info.php?products_id=17991&language=gr

Απλα δεν ξερω αν κανει σιγουρα..

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ηλεκτρονικάδικο της γειτονιάς σου ζητάς τροφοδοτικό 9 βολτ και τουλάχιστον 500μιλιαμπέρ, με την ίδια πολικότητα, και αντάπτορα που ταιριάζει στην πεταλιέρα

 

πάντως κάτω από την τιμή του θωμά δεν θα βρεις πιστεύω (βέβαια από θωμά θα σου έλθει τόσο μόνο αν παραγγείλεις και πολλά άλλα πράγματα)

 

συμπέρασμα, αν δεν παραγγέλνεις από θωμά, πάρτο από artsound να είσαι σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ηλεκτρονικάδικο της γειτονιάς σου ζητάς τροφοδοτικό 9 βολτ και τουλάχιστον 500μιλιαμπέρ, με την ίδια πολικότητα, και αντάπτορα που ταιριάζει στην πεταλιέρα

 

πάντως κάτω από την τιμή του θωμά δεν θα βρεις πιστεύω (βέβαια από θωμά θα σου έλθει τόσο μόνο αν παραγγείλεις και πολλά άλλα πράγματα)

 

συμπέρασμα, αν δεν παραγγέλνεις από θωμά, πάρτο από artsound να είσαι σίγουρος

Oκ καταλαβα. Σ'ευχαριστω φιλε μου!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον ηρθα σε επαφη με το ηλεκτρονικο μαγαζι και μου ειπαν οτι θα ειναι διαθεσιμο σε 20 εργασιμες μερες, που σημενει θα εχω φαει μια περουσια για μπαταριες οποτε ακυρωσα και την παραγγελια. Εψαξα στο ebay και δεν τον βρηκα παραμονο εναν αλλον BOSS PSA-120S και οχι BOSS PSA-230S που θα επερνα. Ειδα πισω απο την πεταλιερα μου και λεει στην υποδοχη του μετασχηματιστη το εξης: USE BOSS PSA ADAPTOR ONLY. Λετε να κανει και ο 120S για να τον χτυπισω απο ebay???

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε να κανει και ο 120S για να τον χτυπισω απο ebay???

 

Οχι, δεν κανει. Βεβαια δεν θα μπαινει καν σε ελληνικη  πριζα, οποτε θα εχεις απλως πεταξει τα λεφτα σου. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου