Προς το περιεχόμενο

Σαλονικεις ενωμένοι, πάντα διψασμένοι.


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλώ άπαντες Θεσαλονικείς (και οποιονδήποτε βρίσκεται προς τα πάνω) σε Μπυροποσία.Τα άισχη των Αθηναιων (βλέπε μέταλ ζώων κλπ) δε μπορουν να περασουν χωρις μια έστω συμβολική αντιδραση απο μέρους μας.

 

Κυρήτω λοιπον έναρξη της μπυροποσίας.

 

Προτεινόμενος χώρος:

Εκκεντρον.

 

Πάμπολλες μπύρες, κεντρικό σημειο που το βρίσκουν όλοι, σταση λεωφορειου δίπλα, σουβλατζίδικο απέναντι.

 

 

Χρονος

Κάποια μέρα αρχη Σεπτεμβριου.Πχ στις 10 του μηνός Τετάρτη (τυχαιο παράδειγμα, αμα βολευει φύγαμε)

 

 

 

Αντε να πέφτουν συμμετοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλή φάση

 

Αλλά δε νομίζω ότι το Έκκεντρον λέει για μάζεμα πολλών ατόμων! Πέρα του ότι είναι μικρό και δύσκολα θα απλωθούμε παίζει και δυνατά μουσική και δε πρόκειται να βγάλουμε άκρη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση

 

Αλλά δε νομίζω ότι το Έκκεντρον λέει για μάζεμα πολλών ατόμων! Πέρα του ότι είναι μικρό και δύσκολα θα απλωθούμε παίζει και δυνατά μουσική και δε πρόκειται να βγάλουμε άκρη!!

 

Nαι ο χώρος είναι λίγο πρόβλημα.Αμα δούμε ότι γινόμαστε μπόλικοι αλλάζουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕσα ειμαι!

απλος εγω δεν μπαινω εκκεντρον

εαν θελετε παμε απενατι στο ziggy Που σιγουρα θα παιζει καλυτερη μουσικη κ εχει κ πολλες μπυρες!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μέσα, και να τολμήσω να προτείνω τον Τσέχο στην Τούμπα, που έχει και χώρο και θα μπορούμε να συνεννοηθούμε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά νωρίς και καθημερινή για να βρούμε να κάτσουμε.Δεν έχει και τόση άπλα για να στριμωχτούμε σε καμιά τάβλα αλλά λύση θα βρεθεί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μέσα, και να τολμήσω να προτείνω τον Τσέχο στην Τούμπα, που έχει και χώρο και θα μπορούμε να συνεννοηθούμε.  :)

 

Τσεχος τσεχος οεοεοε!

Κοιταξτε..Μπυρα κ καλη διαθεση κ την βγαζουμε κ στην Μητροπολη παρεα με τα emo! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου