Προς το περιεχόμενο

Καλημέρα Μουσική...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα από τις άπειρες περιηγήσεις μου στον απέραντο κόσμο του διαδικτύου ,μιά μέρα σαν κι αυτή άνοιξε μπροστά μου ανάμεσα στις σελίδες αναζήτησης και ο δικός σας τόπος.

Διάβασα, κάποιες φορές μελέτησα, τολμώ να πω , τις σκέψεις που ο καθένας σας μοιράστηκε εδω μέσα.Χαμογέλασα συχνά με ικανοποίηση που κάποιοι πήραν την πρωτοβουλία να δημιουργήσουν αυτό το τόπο και σχεδόν αυτόματα είπα μέσα μου, θέλω κι εγώ να σας κάνω παρέα...

'Εψαξα να βρώ ένα ήδη δημιουργημένο topic όπου μπορούν να χαιρετήσουν αυτή την προσπάθεια, αλλά και τα υπόλοιπα μέλη, τα ¨στραβάδια" σαν κι εμένα που μπαίνουν για πρώτη φορά στη παρέα σας αλλά δεν τα κατάφερα. Έτσι πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω ένα νέο ελπίζοντας να μην δημιουργήσω πρόβλημα στους admins.

Καλημέρα λοιπόν μουσική... μουσικοί...τεχνίτες του ήχου γενικότερα...ακόμα και καλοί ακροατές που στην εποχή μας ίσως είναι και το πιό δύσκολο.

Ποιά είμαι και από πού έρχομαι?.....¶νθρωπος και μουσικός από όταν θυμάμαι τον ευατό μου -τότε που κάποιος έπρεπε να με σηκώσει για να φτάσω στο σκαμπό του πιάνου-και εύχομαι μέχρι και να κλείσω τα μάτια μου ελπίζοντας όχι και τα αυτία μου....

 

Καλώς σας βρήκα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα και καλως ηρθες! Παντως yameth καλη ιδεα αυτο, να δημιουργηθει ενα section στο forum οπου τα καινουργια μελη θα "αυτοπαρουσιαζονται"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

welcome home , που λεει και η γιαννα

εγω σε καλοσοριζω με εναν στιχο ενος καλλιτεχνη , δεν λεω ονομα

γιατι δεν αρεσει στον dither :evil: :lol:

..." το μερος μου ειναι εδω

με πηρες απ' το χερι , και σ' ευχαριστω

ημουνα σ' ενα δρομο σκοτεινο

νομιζα πως κανεις δεν περναγε απο δω " ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και καλώς σας βρήκα.

¶κουσα πως υπάρχει ένα πολιτισμένο και με άποψη ιντερνετικό στέκι για μουσικούς και άλλες ειδικότητες που αφορούν την μουσική και τους με αυτήν γενικά εμπλεκόμενους και είπα να το ψάξω.

 

Εκπαιδεύομαι στην ηχοληψία εδώ και πολλά χρόνια και …πτυχίο δε λέω να πάρω.

Κάθε μέρα βλέπω ότι ακόμη έχω να μάθω πολλά…

Ερασιτέχνης μουσικός από μικρός, στο μπάσο πρώτα και μετά στα τύμπανα, είδα τελικά πως πιο πολύ με ενδιέφεραν τα …κουμπάκια και εκείνα τα πραγματάκια που πάνε πάνω κάτω μόνα τους. Να δεις πως τα λένε…. Ααααααα ναι. Τα FADERS.

 

Καλά είναι. Ακόμη το λατρεύω μετά από 25 χρόνια. Αν το βαρεθώ θα το κόψω. Μπορώ να δουλέψω και μάγειρας, Συναφές επάγγελμα είναι. Σάμπως και τώρα δε μαγειρεύω…

 

Να είστε καλά και καλά κουράγια…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου