Προς το περιεχόμενο

Δευτερη προβα,Γνωμες


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Οντως απο σενα φιλε μου δεν περιμενα σχολιο και χαρηκα που αυτο το αγουρο υλικο σε εκανε να σχολιασεις.Δεν εχω σκοπο να ανεβαζω καθε προβα που γραφουμε προς θεου,απλα ηθελα περισσοτερο να δωσω το ψυγμα της φασης ,γνωριζοντας οτι εχουμε μπροστα μας πολυ δουλεια ακομα.Ειμαστε ακομα σε τζαμ φαση για να δεσουμε ,αργοτερα θα μπουμε σε διαδικασια εντατικης δουλειας και τελειοποιησης του ηχου και των λεπτομερειων.

  Το δικος μας κομματι το ανεβασα στην 4ρτη εκτελεση που δυστηχως ειχα και τα χειροτερα σολο σε σχεση με τις αλλες που ακουσα,και καναμε και την αλαγη ρυθμου που στις πρωτες εκτελεσεις δεν υπηρχε,και μαλον οπως ειπα θα το κρατησω με πιο χαμηλο τεμπο.

  Σε ευχαριστω πολυ που ασχοληθηκες και ειχες την υπομονη να ακουσεις.

Γνωμες απο ανθρωπους που ειναι μεσα σε αυτο και γνωριζουν ειναι ουσιαστικες και ζητουμενες.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι Γιώργη!

 

Μου άρεσαν και οι διασκευές αλλά πιο πολύ το δικό σας. Συνεχίστε λοιπόν τις πρόβες για να δέσετε σαν μπάντα και να βελτιστοποιήσετε τα κομμάτια σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου