Προς το περιεχόμενο

Περι ανέμων, υδάτων και αυτοκινήτων ! ! !


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω μια σελίδα στην οποία να βάζω ένα μοντέλο αυτοκινήτου και ύστερα να μου βγαίνουν αποτελέσματα του τύπου: μέχρι πόσες ίντσες ζάντα παίρνει. μέχρι τι τούρμπο τι λάστιχα κ.τ.λ....

 

(Τι ψάχνω....) :)

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

(Τι ψάχνω....) :)

 

ψύλλους στ 'άχυρα.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

χωρίς πλάκα δύσκολο αυτό που ζητάς....Στείλε ένα μειλ στον Καββαθά και καθάρισες ρε συ...... :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ να δω τι θα του απαντήσει ο Καββαθάς τότε.

Μάλλον θα γραψει ολοκληρο "εν λευκώ" και ο νοών νοείτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μια σελίδα στην οποία να βάζω ένα μοντέλο αυτοκινήτου και ύστερα να μου βγαίνουν αποτελέσματα του τύπου: μέχρι πόσες ίντσες ζάντα παίρνει. μέχρι τι τούρμπο τι λάστιχα κ.τ.λ....

 

(Τι ψάχνω....) :)

 

μπορείς να του βάλεις οτιδήποτε βρίσκεται εντός των ορίων της καγκουροσύνης και του πορτοφολιού σου. :lol: :lol: :lol: :lol:

Μόνο που θα χάσεις την εγγύηση της αντιπροσωπείας. Τι αυτοκίνητο θες να πειράξεις?

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φάγατε το παιδί! Τα χαρακτηριστικά αυτοκινήτων θέλει να βλέπει, όχι τί μπορεί να βάλει στο αυτοκίνητο του!

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε Acanthor, αν διαβάσεις το αρχικό post:

 

Ψάχνω μια σελίδα στην οποία να βάζω ένα μοντέλο αυτοκινήτου και ύστερα να μου βγαίνουν αποτελέσματα του τύπου: μέχρι πόσες ίντσες ζάντα παίρνει. μέχρι τι τούρμπο τι λάστιχα κ.τ.λ....

 

...αυτό ακριβώς ζητάει, τί μπορεί να βάλει σε κάποιο αυτοκίνητο! Γιατί μη μου πεις ότι τα ζαντολάστιχα και τα τούρμπο είναι τα βασικά χαρακτηριστικά ενός αυτοκινήτου! :wink: :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο εβο και το ιμπρεζα :lol:

 

Και τέτοια σελίδα δεν υπάρχει και ούτε θα υπάρξει. Η εξέλιξη περισσότερο έχει να κάνει με την φαντασία, το ταλέντο και την παλαβομάρα το εκάστοτε μηχανικού, παρά με κάποιες έτοιμες λύσεις.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου