Προς το περιεχόμενο

Μαθήματα μπάσσου - Πάτρα


con_bass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα noizάδες,

ξέρω τον τελευταίο καιρό σας έχω πρήξει με αρκετά θέματα αρχαρίων περί ηλ.μπάσσο. Συγγνώμη!! Ας μπούμε στο θέμα. Έλεγα με το τέλος αυτής της εξεταστικής περιόδου να άρχιζα μαθήματα. Έκανα μία μικρή έρευνα αγοράς, πήγα σε 3 ωδεία και ρώτησα. Απολογισμός: 80 ευρώ το μήνα(4 45' μαθήματα) ο ένας, οι άλλοι δύο είπαν θα τα βρούμε στο τέλος του μήνα. Σας φαίνονται κανονικά; Έψαξα στις αγγελίες του νοιζ για κάτι δεν βρήκα κάποιον στην Πάτρα. Έχω φάει τρελή απογοήτευση γιατί δεν μπορώ να διαθέσω τόσα πολλά χρήματα. Τι προτείνετε; Έχετε κάποια καλύτερη λύση; Ένα δάσκαλο πιο καλό από το guitar pro και το songsterr? Λέτε να σφιχτώ παραπάνω και να τα δώσω τα 80?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα σε σχέση με τα ωδεία εδώ στην Αθήνα 80 είναι μια χαρά. Συνήθως στο αρχικό επίπεδο ζητάνε κάπου εκεί συν μαθήματα θεωρητικών στην τιμή.

Εγώ δεν τα θεωρώ πεταμένα λεφτά, αλλά είναι επιλογή σου, και εξαρτάται κατά πόσο θες να ασχοληθείς λίγο παραπάνω. Αν πχ έχεις κανένα φίλο φοβερό ντράμερ ή κανέναν πολύ σωστό ρυθμικό κιθαρίστα, πρήξε τους να παίζετε μαζί συνέχεια. Για τους υπόλοιπους μαθηματάκια κ όλα θα ΠΑΝΚ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να σας ευχαριστήσω! Το μεν Παναγιώτη γιατί μου έδωσε λύση, τη δε  Evilnye γιατί εκτός από τις άμεσες απαντήσεις δίνει και θάρρος για να συνεχίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου