Προς το περιεχόμενο

my first video-youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δευτερη προσπαθεια, κακος ηχος. οποτε οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω θα κανω τα κονε μου. amplitube 4 το εχω εγκατεστημενω, μου λειπη καρτα ηχου θα κανω υπομονη μεχρι να την αγορασω και ολα καλα, ριξτε μια ματια

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να εχεις εναν ντραμμερ εκτος πλανου και να χτυπαει μονο πιατινια ειναι. ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

δευτερη προσπαθεια, κακος ηχος. οποτε οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω θα κανω τα κονε μου. amplitube 4 το εχω εγκατεστημενω, μου λειπη καρτα ηχου θα κανω υπομονη μεχρι να την αγορασω και ολα καλα, ριξτε μια ματια

 

Με τα παραπάνω θα κάνεις καλύτερη ηχογράφηση.

Αλλη μια απλή λεπτομέρεια θα κάνει καλύτερη την εικόνα σου χωρίς χρήματα.

 

Η κάμερα / laptop πρέπει να είναι στο παράθυρο και εσύ να κοιτάς ΠΡΟΣ το παράθυρο για να φωτίζεσαι απο το φως του.

Βρες και μια καλύτερη κλήση. Βάλε την κάμερα στο ύψος της κιθάρας ή ψηλότερα αν θες να φαίνεσαι κι εσύ.

 

Θα δεις μεγάλη διαφορά απο αυτά μόνο. Αν έχεις προετοιμάσει και το τι ακριβώς θα παίξεις, πχ ένα συγκεκριμένο κομμάτι ή σόλο, θα είναι πολύ καλύτερα. Keep it up.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω φιλτατε nickrahm εχεις δυναμωσει αρκετα σε σχεση με το πρωτο βιντ και το πραγμα δυσκολευει ακομα περισσοτερο τον ακροατη.

Αν βαλεις και το βαθος με τα εφε/βρωμια στη μεση γινεται πιο χαοτικο το θεμα.

Νομιζω οτι αν ακολουθησεις καποια απο αυτα που ειπαν οι καλοι ανθρωποι και συνφορουμιτες παραπανω θα εισαι "κουφετο".

Η ουσια ειναι να παιζεις,να γουσταρεις και τα αλλα ερχονται.

Βαρα του!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα παραπάνω θα κάνεις καλύτερη ηχογράφηση.

Αλλη μια απλή λεπτομέρεια θα κάνει καλύτερη την εικόνα σου χωρίς χρήματα.

 

Η κάμερα / laptop πρέπει να είναι στο παράθυρο και εσύ να κοιτάς ΠΡΟΣ το παράθυρο για να φωτίζεσαι απο το φως του.

Βρες και μια καλύτερη κλήση. Βάλε την κάμερα στο ύψος της κιθάρας ή ψηλότερα αν θες να φαίνεσαι κι εσύ.

 

Θα δεις μεγάλη διαφορά απο αυτά μόνο. Αν έχεις προετοιμάσει και το τι ακριβώς θα παίξεις, πχ ένα συγκεκριμένο κομμάτι ή σόλο, θα είναι πολύ καλύτερα. Keep it up.

 

yameth εχεις απολυτο δικιο. η καμερα πρεπει να ειναι πλατη στο παραθυρο και εγω φατσα να πεφτη το φως σε μενα, οποτε ετσι λυνετε το θεμα τις εικονας. τωρα με το amplitube βγαζεις οτι ηχο θελεις, ενυσχητες πεταλια κτλ και ετσι λυνετε και το προβλημα του ηχου, χωρις πολλα λεφτα με μια καρτουλα ηχου, συνδεοντας τον υπολογιστη με ενα πολυ καλο ηχοσηστημα που εχω και ολα καλα. τα ξαναλεμε παιδες

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου