Προς το περιεχόμενο

Σακατεμένη κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας!

Έχω μια samick flying v με την οποία έχω να παίξω πολλά χρόνια.

Σκέφτομαι λοιπόν να την πουλήσω.Το θέμα είναι οτι σαν πιτσιρικας δεν την πρόσεξα και πολύ.

Έχει κάποια χτυπήματα δεξιά αριστερά και οι μαγνήτες έχουν πρόβλημα γιατί έχει να παίξει χρόνια.

Η κιθάρα αυτή αξίζει μόνο αν κάποιος θέλει να της αλλάξει μαγνήτες η να πειράξει το ξύλο της.

Αξίζει να βάλω αγγελία οτι την πουλάω κανα 40ευρω η θα με πάρουν με τις ντομάτες?

::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως τι μοντέλο είναι, υπήρχαν samick ..και samick !! ας πούμε η Gregg Bennet FlyingV που είχε ένας φίλος μου ήταν εξαιρετική για τα χρήματά της, και το λέω εγώ που δεν γουστάρω καθόλου τέτοιου είδους κιθάρες. Άποψή μου είναι αν δεν την θες να την βάλεις αγγελία για ανταλλαγή, όλο και κάποιος μπορεί να την χρειάζεται και να έχει κάτι που θα σου χρειάζεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθάρα είναι αυτή εδώ.(δεν είναι αυτή η δικιά μου)

 

http://www.aggeliopolis.gr/kriti/Samick_Flying_V_Artist_Series___aristi_11421624.htm

 

από ότι καταλαβαίνω καλύτερα να πάω να φτιάξω τους μαγνήτες και μετά την πουλήσω.Απλά για ανταλλαγή δεν θέλω γιατι δεν υπάρχει κάτι που να χρειάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλόν θα έχει μάπα μαγνήτες που θα αλλαχτούν (έχω μια samick  (σατριάνοκοπυ) παρόμοιας χρονολογίας μάλλον που αλλάχτηκαν ). Πρότεινε και αγορά ως έχει για να γλυτώσεις τα λεφτά του φτιαξίματος , κατεβάζοντας την τιμή για να φύγει  .στείλε μου καμιά φώτο να την δω από περιέργεια σε πμ αν δεν βαριέσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου