Προς το περιεχόμενο

Προβλημμα με laptop


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια χαρα σε ολους.

Εχω ενα προβλημματακι με το laptop μου (toshiba G50-11R με vista home premium)

Παρατηρησα οτι οταν παιζω mp3 (τα παιζω με το winamp μιας και με βολευει πολυ η βιβλιοθηκη του) αλλα και οταν παιζω βιντεο ανα καποια διαστηματα (οχι συνεχεια ομως) γινονται διακοπες για καποια κλασματα του δευτερολεπτου.Το ιδιο συμβαινει και οταν βλεπω καποιο βιντεο απο youtube για παραδειγμα.Δηλαδη φαινεται οτι δεν εχει να κανει με το αρχειο αλλα γενικα ο υπολογιστης εκεινα τα κλασματα του δευτερολεπτου κρασαρει η συμβαινει κατι αλλο.Δεν θυμαμαι αν μου το εκανε απο την αρχη που τον αγορασα αλλα νομιζω πως οχι.Γενικα ο υπολογιστης δουλευει μια χαρα.Βεβαια αυτο μπορει να το κανει και οταν παω να κανω καμια επεξαργασια βιντεο οποτε εκει θα υπαρξει προβλημμα αν το κανει.Το θεμα ειναι τι μπορει να φταιει τωρα σε αυτο?

Αν μπορειτε παιδια βοηθηστε για να μην κανω κανενα φορματ τζαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε το task manager και δες πως συμπεριφερεται η CPU την ωρα που κολλαει.Αν ανεβαζει κατακορυφα το CPU Usage μαλλον ειναι και με την μητρικη...Παντως κανε και ενα CHKDSK καλου κακου να δεις τι γινεται με το δισκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου