Προς το περιεχόμενο

Πώς να βρίσκω τι παίζει?


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ πάλι, ολιγοήμερη απόδραση στην αιτωλοακαρνανία, και συγκεκριμένα στο ν Μύτικα και τον Αστακό, και με μια απορία. Βοηθήστε με.

 

Πείτε μου έναν καλό τρόπο να βρώ έστω τους τιτλους και τα συγκροτήματα , χορευτικής μουσικής των τελευταίων 2 ετών, εναν τρόπο να βρίσκω τα playlist που παίζονται, για ακουστική μελέτη το θέλω :lol:

 

Οποιος μπορεί ας το κάνει για εμένα.

 

Rivera, την κιθάρα όχι στα βαθειά παιδί μου :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε το www.lastfm.com ίσως σου κάνει αλλά αν θυμάμαι καλά δεν έχει sort by year φάση. Αυτό ουσιαστικά είναι ένα plug in στο winamp ή mediaplayer ή ο,τι χρησιμοποιεί ο καθένας το οποίο καταγράφει το τι ακούς όλη μέρα. Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις όμως αν θες και για να βρείς σχετικούς μεταξύ τους καλλιτέχνες και να κάνεις search ανα genre.Δε χάνεις τίποτα να ρίξεις μια ματιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστακη παιδι μου,παω με το Μανωλη στην Συρο,και επειδη το noiz εχει μελη παντου,μας περιμενουνε να γνωριστουμε και τζαμαρουμε κιολας.....εσυ ασχολησου με την χορευτικη μουσικη οπως radar love white lion(αν βρεις πληκτρα μεσα),eye of the tiger (για την Χριστινα),γιατι οι διακοπες γρηγορα τελειωνουν.

Υ.Γ. Οσο για το like the way i do για πληκτρα,εχω υλικο να σου δωσω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου