Προς το περιεχόμενο

IRON BUTTERFLY Live at Denmark -Μια συναυλια ονειρο !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ξερω οτι το εχω ξανανεβασει.Αλλα οσο και να το βλεπω δεν το χορταινω,

Η απολυτη Ψυχεδελικη ροκ μπαντα σε ενα απο τα καλυτερα της live με 5 κομματια παιγμενα σαν να ειναι στο δισκο για την Δανεζικη τηλεοραση το 1971.

Οι ανθρωποι εκτος απο συνθετες παιχταραδες ειναι και φοβεροι περφορμερ αλλοι γιατι τα χωνουν και αλλοι γιατι απλα γεμιζουν το παλκο με την παρουσια τους και την απιστευτη τεχνη τους.

Κιολα αυτα με ενα Hammond ,2 Gibson , 1 Fender Precision και 3-4 Fender ενισχυτες+ενα talk box .Για τον ντραμμερ τι να πουμε τα ζουσε τα κομματια και παντα ειχε ΤΟΝ ΗΧΟ !!Απολαυστε τους οπως τους απηλαυσαν και οι μετρημενοι και προφανως διαλεγμενοι θεατες  με κατανυξη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι αυτο το εχω ξανανεβασει.Η μπαντα με τους 3 βασικους (Ιngle ,Dorman ,Bushy + 2 session ) μετα απο26 χρονια (1997) αποδιδει τα μεγιστα με ενα κομματι πραγματικο αριστουργημα τοσο παλιο και τοσο επικαιρο :in the time of our lives.

Aφιερωμενο στον AUDITORY!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι αυτο το εχω ξανανεβασει.Η μπαντα με τους 3 βασικους (Ιngle ,Dorman ,Bushy + 2 session ) μετα απο26 χρονια (1997) αποδιδει τα μεγιστα με ενα κομματι πραγματικο αριστουργημα τοσο παλιο και τοσο επικαιρο :in the time of our lives.

Aφιερωμενο στον AUDITORY!!

 

 

Εξαιρετικό! Σε μεγάλη φορμα παρα τα χρονια που πέρασαν!

 

Thanks Περικλή!!!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου