Προς το περιεχόμενο

To thomann στελνει μεταχειρισμενα? :|


iconn6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο αν το προιον ειναι ελαττωματικο στο παιρνουν πισω με δικα τους εξοδα αποστολης. Αν απλα αλλαξες γνωμη για κατι που αγορασες και θες να το στειλεις πισω, τα εξοδα αποστολης θα τα χρεωθεις εσυ, εκτος αν μενεις στη Γερμανια οποτε δεν πληρωνεις τιποτα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μιας και ειναι χαζο το ποστ μου το βαζω εδω)

 

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ THOMANN?  :'( :'( :'( Ποτε θα το φτιαξουν? αντεεε δεν μπορω χωρις μια φορα την ημερα να ανανεωσω τα wish lists μου και να κανω ονειρα για τις κιθαρες που θα αποκτησω οταν γινω Paul McCartney (http://www.celebritynetworth.com/richest-celebrities/rock-stars/paul-mccartney-net-worth/  - 800$ wtf?)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

τα μεγαλα μαγαζια εχουν αναλογη ασφαλεια που καλυπτει καποιο ποσοστο επιστροφων, οποτε δεν χανουν λεφτα οταν ο πελατης επιστρεφει για οποιονδηποτε λογο κατι που αγορασε. γι αυτο δεν εχουν και λογο να του πουλησουν μεταχειρισμενο η ελλατωματικο στοκ για καινουργιο. γενικως λογος ανησυχιας ισως υπαρχει οταν ΔΕΝ υπαρχει προβλεψη η επισημανση για b-stock, κομματι που επιστραφηκε κτλ, και οχι στην αντιθετη περιπτωση.

 

συγκεκριμενα θυμαμαι να γραφουν στο thomann για κομματι που καποιος ειχε επιστρεψει, ειναι διαφορετικη περιπτωση απο το b-stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μιας και ειναι χαζο το ποστ μου το βαζω εδω)

 

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ THOMANN?  :'( :'( :'( Ποτε θα το φτιαξουν? αντεεε δεν μπορω χωρις μια φορα την ημερα να ανανεωσω τα wish lists μου και να κανω ονειρα για τις κιθαρες που θα αποκτησω οταν γινω Paul McCartney (http://www.celebritynetworth.com/richest-celebrities/rock-stars/paul-mccartney-net-worth/  - 800.000.000$ wtf?)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μιας και ειναι χαζο το ποστ μου το βαζω εδω)

 

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ THOMANN?  :'( :'( :'( Ποτε θα το φτιαξουν? αντεεε δεν μπορω χωρις μια φορα την ημερα να ανανεωσω τα wish lists μου και να κανω ονειρα για τις κιθαρες που θα αποκτησω οταν γινω Paul McCartney (http://www.celebritynetworth.com/richest-celebrities/rock-stars/paul-mccartney-net-worth/  - 800$ wtf?)

Μια χαρά παίζει σε μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ειναι οκ. Χτες που μπηκα ειχε πεσει και δεν εμφανιζε κιθαρες μπασσα κλπ και αν εμφανιζε δεν θα εμφανιζε καθολου τα στοιχεια τους. Δεν ξερω παιζει να γινοταν κατι με τις τροποποιησεις που κανουν στο λουκ του

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου