Προς το περιεχόμενο

Latency Σε AUX In σε Home Cinema Samsung


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια τωρα τελευταια με προβληματιζει το γεγονος οτι στο Χομ σινεμα που εχω μαρκας σαμσουνκ,συνδεω το Pedalboard μου για να παιζω και να ακουγεται σε ολο το σπιτι(Γουσταρω να νιωθω οτι ειμαι πανω στη σκηνη  ;D ).Τελοσπαντων,εχει εισοδο για 3,5 χιλιοστα τι να κανω και εγω παιρνω ενα ανταπτορακι απο καρφαρα σε καρφακι και συνδεω την πεταλιερα.Παιζω ξερω γω και εχω LATENCY!!!!

Μπορει να διορθωθει καπως το Latency σε αυτη την περιπτωση!!???

 

HELP!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ASIO4ALL !  ;D ;D ;D

 

Πέρα από τη πλάκα δες να μπορείς να απενεργοποιήσεις την όποια επεξεργασία στο σήμα και να παίζεις direct. Αν μπορείς συνδεσε το καλύτερα σε μια υποδοχή ήχου Line in για DVD Player κτλ.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ASIO4ALL !  ;D ;D ;D

 

Πέρα από τη πλάκα δες να μπορείς να απενεργοποιήσεις την όποια επεξεργασία στο σήμα και να παίζεις direct. Αν μπορείς συνδεσε το καλύτερα σε μια υποδοχή ήχου Line in για DVD Player κτλ.

Μπορει να εχει Line in,καλυτερα να αποσυνδεσω την υποδοχη απο την τηλεοραση και να βαλω ενα μονοφωνικο καρφι απο την πισω μερια?

Θα κανει δουλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου