Προς το περιεχόμενο

Gibson SG STANDARD ή Gibson LP STUDIO ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ελεύθερη αγορά είμαστε, δικαίωμά του τύπου είναι να την πουλάει και 1500 και 5500 αν θέλει. Το ότι μπορεί και την δίνει σε αυτήν την τιμή σημαίνει ότι υπάρχουν άτομα που θα τα δώσουν. Όσο για την συμπεριφορά, αν ο υποψήφιος αγοραστής δείχνει μια κάποια σοβαρότητα, δεν νομίζω ότι ο μαγαζάτορας θα φερθεί μαλακισμένα. Όχι ότι δεν υπάρχουν και τρόμπες όμως.

 

Ναι αλλα γιατι στα περισσοτερα μαγαζια, για να δοκιμάσεις κιθαρα που δεν ειναι squier, να πρεπει να συμπληρωσεις ψυχολογικο τεστ ή να πας με τον μπαρμπα σου???αν πρεπει να τα 40αρισω σ αυτη τη χωρα,για να με αντιμετωπιζει ο καθε λεχριτης στο μαγαζι του με σεβασμο...ε τοτε ζητω που καηκαμε..ειλικρινα..ας παραγγειλω κιθαρα απο το ιντερνετ κ ας μην τη δοκιμασω κ ποτε..κ αν δεν εχει συμβει προσωπικα σε καποιον απο εσας..δεν παει να πει οτι δεν εχει συμβει σε αλλους...και σε αλλους..και σε ακομα περισσοτερους...στην αμερικη τα 18χρονα εχουν τις studio για καυσοξυλα και εδω ειναι το holy grail για τον πωλητη....αρα μηπως οι περισσοτεροι ειναι ΤΡΟΜΠΕΣ σ αυτη τη χωρα αλλα υπαρχουν κ ορισμενοι οι οποιοι δεν ειναι??...ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΟΥΣ ΘΙΓΜΕΝΟΥΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΚΙΤΑΡΣΤΟΡΖ

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αν κρίνω απ'την σκόνη πανω της.. μαλον δεν 8α την πουλήσει εύκολα.. και μάλον αυτός ηταν τρόμπας , δεν νομίζω να είμαι τόσο παράξενος..

 

φιλε μου οχι..δεν εισαι παραξενος..εκτος αν πηγες μεσα στο μαγαζι με σωληνα πανταλονι και σφαιρες και σπαηκς στα χερια αλά μπλακ μεταλ...πως αλλιως να τη γρατζουνισεις μεσα στα 5 λεπτα που θα κατσεις να παιξεις??...γενικα επειδη ακομα σου ριχνω λιγα χρονακια σε σχεση με γηραιοτερα μελη εδω μεσα,σε πληροφορω πως σε καταλαβαινω απολυτα κ πως πραγματικα η φαση "πιτσιρικακο,σου κανω χαρη που παιζεις τωρα" ειναι ακομα χαραγμενη στη μνημη μου...τα ελληνικα καταστηματα εχουν δεχθει χοντρο πληγμα απο το εμποριο εξω και δε θελουν να το παραδεχτουν κ ουτε να κανουν κατι για να σουλουπωσουν την ηδη κακη τους εικονα...καλυτερη και χαρακτηριστικοτερη ατακα που εχω ακουσει σε μαγαζι :

-ποσο εχει αυτη η κιθαρα??

-τοσο....

-μα καλα ρε παιδια τοσο ακριβα?εξω την εχω δει 500 ευρω κατω

(ο πωλητης αρχιζει να στεναχωριεται... :-[)

-α.....εισαι απο αυτους..... :'(

 

la fin

 

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα !! αγαπητέ STEFMAISTER νομίζω ότι με ψυχολόγησες άρηστα !! αν και δεν είμαι  ακριβώς μεταλάς :P το πιο χάρντ που ακούω είναι AC/DC , και METALLICA.... τπτ ιδιαίτερο δηλαδή ... STEFMAISTER σε πάω με 1000 !! και όπως θα έλεγαν οι AC/DC , Let there be..... STEFMAISTER :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ΗΝ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΚΗΛΕΙ ΣΤΟΝ Thomann ΚΑΙ ΤΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ (ΤΗΝ SG ) ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ !! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΣΤΟ Forum...

περιμένουμε φωτογραφίες!

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω πως να ανεβαζω pics..... αν 8ες δωσε μου το mail σου να σου στιλω πολλες :)

 

για να ανεβασεις φωτογραφιες στο internet μπορεις να χρησιμοποιησεις καποιο site οπως το imageshack. ( http://imageshack.us )

 

ειναι αρκετα απλο αν εχεις τις φωτογραφιες στο pc σου, μπες στο site, πατα browse και ανεβασε τες.  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου