Προς το περιεχόμενο

Wireless Headphones προτασεις;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Ειχα ενα ζευγαρι wireless headphones rf της sony γυρω στα 6 χρονια και τωρα τελευταια τα κουμπωνα στην bοss gt-100 για να φτιαχνω τα paches μου.Τα ειχα βολευτει μια χαρα αλλα ΤΑ ΚΑΚΑΡΩΣΑΝ!Θα ηθελα παλι κατι σε ασυρματο γιατι δε με βολευει το καλωδιο οταν κανω practice με τα ακουστικα. Μπατζετ γυρω στο 100ρικο.(ειδα παλι καποια της sony που παιζουν σε αυτη την τιμη)Εχετε καποια προταση;

 

Bluetooth ακουστικα γι αυτη τη χρηση (δηλαδη για συνδεση σε πεταλιερα..tv κτλ)υπαρχουν;

 

Ευχαριστω!

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας Χριστιανος ρε παιδια;;;;

 

(Ακυρο για bluetooth λογω latency και οτι αν δεν ειναι bluetooth compatible η συσκευη ..ΔΕΝ!!!)

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια στα SENNHEISER. Πουλανε και ανταλλακτικα μαξιλαρακια αλλα ειναι πανακριβα. Εχω και εγω της Sony και δεν ειμαι ευχαριστημενος. Επιπλεον τα SENNHEISER εχουν και βαση στηριξης. https://en-us.sennheiser.com/audio-headphones-stereo-wireless-120-ii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου