Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - Technology


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα, πάρτε και ενα κομματάκι απο τον κακομοίρη τον cos_dr που εγραψε αυτές τις μέρες,

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

 

ελαφρολαϊκό το στυλ, οπως συνηθίζει εξ άλλου.

 

  Χρησιμοποιηθηκαν μεταξυ άλλων.

  Addictive Drums

  ΕDM Spark

  Οmnisphere

  Massive

  Kontakt

  Guitar Rig

 

Οποιαδηποτε παρατήρηση για το κομματι η την παραγωγή ευπρόσδεκτη οπως πάντα.

  χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ ;D ;D

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ούρμπαν μετα-ιντάστριαλ τεκνο-οργκάνικ τριπ-ποπ με ολίγη και κρυμμένη δόση (όσο πρέπει) από 80s και 90s κάπου στη μέση του κομματιού ;D

 

ΠΟΛΥ ενδιαφέρουσα παραγωγή! Αν το είχα ακούσει στο ράδιο κάποια μεταμεσονύκτια ώρα θα πάθαινα γερή πλάκα!

 

Μπράβο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οικονομικα εισαι ασχετος αλλα απο μουσικη και ιδεες σκιζεις!  ;D

Ευγε!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό αλλά έχω θέμα με τους low fi ήχους και ιδιαίτερα στα τύμπανα

Επίσης κρυπτοκιθαρίζεις :D

 

Καλή συνέχεια!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μπήκε η ηλεκτρική, μου θύμισε έντοντα φάσεις του τύπου όταν έβλεπα τα credits απ'τό street fighter αφότου με σκότωναν στο ξύλο και έχανα το ματσ στα κοϊνάδικα! ;D Σούπερ κομμάτι. Θα το ήθελα λίγο πιό μπάσο  συχνοτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε ως ιδέα. Έχεις κάνει εμπνευσμένη χρήση ήχων που παραπέμπουν σε άλλες εποχές όπως ανέφεραν και οι συνάδελφοι παραπάνω. Τα θέματα μου ακούστηκαν σα να είναι γραμμένα για arcade της εποχής. Αν αυτός ήταν ο στόχος, τον πέτυχες. Αυτό που δεν άκουσα ήταν μια ταυτότητα όπως προηγούμενα κομμάτια σου. Ήταν λίγο σαν demo ή σαν tribute ας πούμε στην ηλεκτρονική αισθητική των early nineties το όλο πράγμα. Άψογα εκτελεσμένο βέβαια και η κιθάρα πολύ πειστική. 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνω με χάρη απ'την θάλασσα, το νερό στάζει από το θεσπέσιο μαυρισμένο κορμί μου (το τάγκα μαγιό μου το έχω πλέον συνηθίσει... :D), ο ήλιος και ο δυνατός αέρας εξιλεωτικός, η παραλία γεμάτη από νέες-νέους με ένα ποτό στο χέρι να ψάχνουν ταίρι μιας βραδιάς (μην πω και λιγότερο.... ::)) ανεξαιρέτως φύλου :-X, κάποιες κοπέλες τόπλες να χορεύουν ψηλά στα βράχια, ο Κωστέτσος με τον Κωστόπουλο να ψευτοκοιτούν γύρω με ένα μπλαζέ ύφος, η βαρκούλα να "ξεφορτώνει" στον μικρό μόλο καινούριους εραστές και η μουσική του Cos να μας ξεσηκώνει εδώ στο super paradise....                                   

      Το τέλος του κομματιού λίγο με χάλασε, αλλά ψιλά γράμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου