Προς το περιεχόμενο

Fender Blues DeVille '52 reissue 212 1994


mojo87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα και χρονια πολλα σε ολους.

Οπως βλεπετε και απο τον τιτλο περιμενω να μου ερθει το συγκεκριμενο θηριακι απο Αμερικη.Η πρωτη μου ερωτηση εχει να κανει με το ρευμα,καθοτι ειναι 120ν.Εχω ενα μετασχηματιστη τον οποιο χρησιμοποιω σε αρκετα πραγματα που εχω φερει απο εκει,απο πεταλακια εως και playstation,πιστευετε πως αυτο θα επηρεασει την αποδοση του?Και κατι τελευταιο σε περιπτωση που χρειαστει νεες λαμπες τι προτεινετε για τον συγκεκριμενο,παιρνει 3 12ΑΧ7Α και 2 5881.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα μετασχηματιστη τον οποιο χρησιμοποιω σε αρκετα πραγματα που εχω φερει απο εκει,απο πεταλακια εως και playstation,πιστευετε πως αυτο θα επηρεασει την αποδοση του?

 

Μυρισα με ΔΥΝΑΜΗ τα ΝΥΧΙΑ μου αλλα δεν μπορεσα να διαπιστωσω ετσι τα VA του μετασχηματιστη σου,πες τα μας λοιπον να μας βγαλεις και απο την αγωνια.. ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο step down transformer σου ειναι 500VA και πανω θα εισαι οκ .

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μενει να δω μολις το παραλαβω σε τι κατασταση ειναι.Απ'οτι ξερω ειναι ολα stock δεν εχει αλλαξει ποτε ουτε λαμπα ουτε εχει κανει service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή επιλογή ο ενισχυτής σκοτώνει! Έχουμε τον ίδιο σε 4x10 όμως (που σκοτώνουν λίγο περισσότερο) στο στούντιο και είναι ότι καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου