Προς το περιεχόμενο

Κάθισμα ντραμς!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παίδες! Έχει κανείς γνώμη γι' αυτό εδώ το κάθισμα;

http://www.thomann.de/gr/tama_ht741.htm

Κάνει δουλειά η πλάτη; Εννοώ αν στηρίζεται σωστά η μέση κ δε θα το χρησιμοποιώ να πίνω αραχτός τον καφέ μου! ;)

Όποιος βρει λίγο χρόνο ας απαντήσει!

ΤΗΑΝΧ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σωστή σταση του σώματος είναι να στηρίζεται μόνο του σε ορθή γωνία. Τώρα αυτό αν υπάρχει μπορεί να ξεκουράσει λίγο αλλά μην βασιστείς σε αυτό για την στήριξη σου. Πάντως δεν βλέπω και πολλούς να το χρησιμοποιούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεση σιυ θα στηριζεται σωστα αν καθεσαι στη σωστη αποσταση απο την πλατη του καθισματος .

Νομιζω οτι ρυθμιζεται κιολας .Αν εχεις σκοπο να μελετας για αρκετες ωρες την ημερα η να δουλευεις

σε μαγαζι πανω απο 2 ωρες καθε βραδυ τοτε θα σε σωσει.

Αν το θελεις παλι γιατι εχεις προβλημα στην μεση ..τοτε παρτο με χιλια.Ειχα το ιδιο αλλα χωρις πλατη

.Δεν με βολεψε το ''σελα '' στυλ και το εδωσα περυσι .Προτιμω το στρογγυλο με πλατη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ht530 με αυτή την πλάτη εδώ και περίπου 10 χρόνια. Είναι πολύ καλή αλλά μόνο για να σε υποστηρίζει κάπως σε διαλείμματα και στις δύσκολες ώρες.. Εαν σκοπεύεις να βασιστείς πολύ σε αυτή, έχω κάτσει σε καθίσματα με πιο άνετη πλάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Θέλω την πλάτη για τη χρήση που λέει ο pericles! Δεν έχω σκοπό να βγάζω όλα τα live κ τη μελέτη αραχτός κ στηριζόμενος σ' αυτήν! Απλώς τη θέλω για κάποιου είδους "ξεκούραση" κατά τη διάρκεια του παιξίματος!

Κ βέβαια με την προυπόθεση ότι η θέση του σώματος είναι σωστή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος

θα το εκτιμησεις και κατα τη διαρκεια του παιξιματος οπου  πρεπει να εχεις ισια την πλατη σου

και να στηριζεται ελαφρως στην πλατη αλλα και στα διαλλειματα μεταξυ των κομματιων οπου θα θες να παρεις μια ανασα

ακριβο αλλα πολυ στιβαρο και γερο καθισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου