Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτής και θόρυβος απο φώτα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ ίσως, αλλά για 150€ παίρνω 2 μετασχηματιστές και μου περισεύει ο ένας ;D Επίσης προσωπικά δεν εμπιστεύομαι κομπιουτερο-γκατζετάκια για τα μηχανήματά μου και τα πεδία και φορτία στο μαγαζί νομίζω οτι είναι πολύ μεγαλύτερα απ'οτι σ'ένα σπίτι.

 

Δεν ήξερα την τιμή τους...φανταζόμουν εξωπραγματικό νούμερο γιαυτό και πρότεινα φθηνό σταθεροποιητή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ήξερα την τιμή τους...φανταζόμουν εξωπραγματικό νούμερο γιαυτό και πρότεινα φθηνό σταθεροποιητή!

Καλά έκανες, αλλά ακού! Βρήκα τελικά εδώ στη Ρόδο μετασχηματιστή, αλλά σε μαγαζί με ηλεκτρολογικό και όχι με ηλεκτρονικό εξοπλισμό που έψαχνα. Τελος πάντων, βρήκα έναν στα 500W όπως λέγαμε και πριν, με 35€ !!! Βέβαια σ'αυτήν την τιμή είναι μόνος του, χωρίς κουτί, καλώδια και πρίζες.

Τώρα πρέπει να του βρω ένα κουτί. Απο τί υλικό όμως???

Α! και κάτι άλλο, ο Μ/Τ στην είσοδο/έξοδο είχε 2πλές κλέμες, γείωση είναι το σασί του???

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε!!!! ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΕΙ!!! αν κανεις το παραμικρο λαθος στην καλυτερη θα καψεις ολα σου τα μηχανηματα. στην χειροτερη και εσενα. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ!!! ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΟΝΩΜΕΝΟ ΚΟΥΤΙ!! υπαρχει κατι που πρεπει να το ξαναπω? σε παρακαλω μην με κανεις να μετανοιωνω που βοηθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε!!!! ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΕΙ!!! αν κανεις το παραμικρο λαθος στην καλυτερη θα καψεις ολα σου τα μηχανηματα. στην χειροτερη και εσενα. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ!!! ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΟΝΩΜΕΝΟ ΚΟΥΤΙ!! υπαρχει κατι που πρεπει να το ξαναπω? σε παρακαλω μην με κανεις να μετανοιωνω που βοηθησα...

ΟΚ βρήκα τεχνικό να μου το φτιάξει, αλλά θα το έχει την αλλή εβδομάδα έτοιμο  :( , όποτε έχω νέα θα επανέλθω στο θρεντάκι μου.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου