Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση σχετικα με την gear list που θελω να φτιαξω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι ο εξοπλισμός σου. Εχεις μονούς με την τέλε και διπλούς με την επιφον. Η πεταλιέρα σου είναι σούπερ, οπότε διάλεξε έναν φτηνό λαμπάτο και είσαι οκ! Αντι να δίνεις για άλλη μία κιθάρα με μονούς, ρίξε τα λεφτά σε ενισχυτή. Αν δεν σου αρέσει ο v22 αρκετά, (έχω τον v55 σε κεφαλή και παίζω ότι θέλω και με τέλε και με στράτ και με λες πωλ,μην χαμπαριάζεις, ο ενισχυτής έχει κουμπάκια...τα πειράζεις και φτιάχνεις τον τόνο σου όπως θες ;)), κοίτα τον blackstar τον 5ρη combo γύρω στα 4κατοστάρικα και τον jet city τον 20 τον δικάναλο. Μαμάνε όλοι!

 

edit: Ακούω το πρώτο κομμάτι και είναι πολύ καλό. Μπράβο! Τα τύμπανα μίντι είναι? Με τι προγραμμά?

με EZ-Drummer Ευχαριστω για την παραθεση σου.Η κιθαρα αυτη ειναι ψιλο ερωτας απλα...αν και με την Squier δεν το περιμενα να εχει τετοια αποσβεση.καταπληκτικη και φθηνη επενδυση.με την Lp-100 κατι πρεπει να κανω με τους μαγνητες...εχεις κατι να μου προτεινεις αυτοι που εχει απο μανα της ειναι για πεταμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμμ..για addictive τα έκανα!

λοιπόν εγώ θα σου πρότεινα να δώσεις κανα 150ρι την έπι αυτή και να πάρεις μία καλύτερη έπι απο τις αγγελίες με 300 ευρώ. Πουλάνε συνέχεια κάτι έπι στάνταρ που μαμανε. Εγώ που έχω γκίμπσον για βασική ψήνομαι συνέχεια να παρω μια. Εχουν καλούς μαγνήτες. Η 2η μου είνα η τέλε σου και σου λέω ότι είναι η καλύτερη τέλε που έχω παίξει ποτέ και έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις για αυτη εδω μέσα και θεωρείται η καλύτερη τέλε που βγαίνει αυτή τη στιγμή..ναι βάζει κάτω τις αμερικάνικες!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου