Προς το περιεχόμενο

Θέλω μία κιθάρα για όλα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχω μία ibanez, grg170dx, πολύ καλή μου βγήκε... αλλα υστερεί πολύ στο clean... να μου πείς με τόσα λεφτά τι περιμένεις... Οπότε θέλω μέχρι 400-500€, μία που να έχει παντού γεμάτους και γ@ματους ήχους... Πείτε μου μία κιθαρούλα ή αν νομίζει κανείς οτι η ibanezoula μου έχει καλά ηλεκτρολογικά, άν μπορώ να αλλάξω κάτι... Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γ@ματος ήχος είναι κάτι το υποκειμενικό πολλές φορές.Αν δεν σου αρέσει η αίσθηση της κιθάρας που έχεις, καλό είναι να την αλλάξεις.Αν εισαι ικανοποιημένος κ έχεις προβλημα με τον ήχο τότε ίσως πρέπει να κοιτάξεις σε μαγνήτες η περισσότερο σε ενισχυτή  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πες και τι παίζεις, για να ξέρουμε και που να προσανατολιστούμε βρε παιδί μου...

 

 

 

 

Παρεμπιπτόντως, ηλεκτρολογικά έχουν οι πολυκατοικίες!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά λεει μια κιθάρα για όλα... χμμμμ τι μου ερχεται στο μυαλο μα τι μου έρχεται.... μα φυσικα stratocaster  ;D :D

 

μεγειά!!

http://www.thomann.de/gr/fender_60s_classic_player_strat_rw3sb.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τι γίνεται αυτές τις μέρες με τις κιθάρες που "τα κάνουν όλα"; Ο ένας θέλει κιθάρα για jazz & metal, ο άλλος θέλει "παντού γεμάτους και γ@ματους ήχους" (ότι και να σημαίνει αυτό) χωρίς να λέει τι παίζει. Ρωτήστε πιο συγκεκριμένα για να σας απαντήσουν πιο συγκεκριμένα.

 

Επίσης βαρέθηκα να διαβάζω εν έτει 2008 ότι "μόνο η Stratocaster μπορεί να παίξει τα πάντα".  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε μ'αυτές τις fender!!! Νισάφι πια! Υπάρχουν κι άλλες κιθάρες εκεί έξω!  :P

 

Σωστα! ;)

http://rockinger.com/index.php?cat=WG021&product=KS003

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... ήξερα οτι θα γκρινιάξετε... χεχε... λοιπόν απλά παιδιά... τα παίζω όλα... ροκ, έντεχνο, λίγο τζαζάρω... απλά δέν εχει καθαρό απλά η κιθαρούλα μου.... αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... ήξερα οτι θα γκρινιάξετε... χεχε... λοιπόν απλά παιδιά... τα παίζω όλα... ροκ, έντεχνο, λίγο τζαζάρω... απλά δέν εχει καθαρό απλά η κιθαρούλα μου.... αυτα...

 

ναι εντάξει μαζί σου αλλα κ nik huber να έχεις σε κακο ενισχυτή θα την ακούς ίδια με την ibanez.Μήπως να κοιτάξεις κ για ένα ενισχυτάκι?Εκτος κ αν εχεις κατι καλο  :)

 

Φιλικα

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου