Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση σχετικά με προγράμματα τύπου guitar rig


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Ετοιμάζομαι να πάρω έναν πάρα πολυ καλο Υ/Η αλλά δεν μου μένουν λεφτά για κάρτα ήχου και ρωτάω:χωρίς κάρτα ήχου(μονο της μητρικής)θα μπορώ να δουλεύω τέτοια προγράμματα όπως το guitar rig ή to amplitube χωρίς να έχω καθηστέριση στον ήχο;Αν μου δημιουργούνται τέτοιου είδους προβλήματα μπορείτε να προτείνετε μια κάρτα ήχου για να επιλυθούν?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό είναι το πρόβλημα ότι δε διαθέτω.Αλλά αμα διέθετα θα έδινα όσο χρείαζόταν μόνο και μόνο για το συγκεκριμένο πρόβλημα.Δεν θέλω κάρτα ήχου διαστημόπλοιου.Όποτε θέλω προτάσεις στο ποσό λύσης του προβλήματος το οποιο δεν γνωρίζω πόσο είναι διότι δεν ασχολούμαι με κάρτες ήχου.Μόνο το πρόβλημα της καθηστέρισης θέλω να λύσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γύρω στα 100 ευρώ παίρνεις την E-MU 0202 η οποία θα κάνει την δουλεία που θέλεις τέλεια. Με onboard αλλά ακόμα και απλές PCI κάρτες θα έχεις ένα μικρό και εκνευριστικό latency...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι άσχετο αυτό που πω για αυτό που θες, αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις το ASIO4ALL το οποίο είναι δωρεάν και στο ΝΟΙΖ (στα Downloads)??!! Η δουλειά του είναι να "διορθώνει" το latency! Το είχα σε laptop σε live με AC97 και ήταν πολύ καλό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι άσχετο αυτό που πω για αυτό που θες, αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις το ASIO4ALL το οποίο είναι δωρεάν και στο ΝΟΙΖ (στα Downloads)??!! Η δουλειά του είναι να "διορθώνει" το latency! Το είχα σε laptop σε live με AC97 και ήταν πολύ καλό!!

 

Ειναι και τσαμπα

Δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλός δεν μπορώ να δοκιμάσω γιατι το πισι δεν έχει ερθει ακομα σπιτι

Αυτή είναι η μόμπο:http://www.plaisio.gr/B2O/B2O-Desktop/Motherboards/Asus-P6X58D-Premium-1366-X58-DDR3-90-MIBAU0-G0EAY00Z.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου