Προς το περιεχόμενο

Νεες SUPRO!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mετα απο τους,πετυχημενους,ενισχυτες ηρθε η ωρα για επανεκδοση και των κιθαρωνΕ  ;D

 

 

(δειτε και τα πλαινα

 

https://suprousa.com/guitars/)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Mετα απο τους,πετυχημενους,ενισχυτες ηρθε η ωρα για επανεκδοση και των κιθαρωνΕ  ;D

 

 

(δειτε και τα πλαινα

 

https://suprousa.com/guitars/)

 

O αμερικάνος φλωρινιώτης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει λίγο και με τον Izzy Stradlin και καμιά φορά ο κόσμος μπερδεύεται.  ;D

 

Guns N' Roses' Richard Fortus Talks Being Mistaken For Izzy Stradlin And 'Taking' His Gig - AlternativeNation.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχές σχόλιο...sorry  ;)

 

Εντάξει, σιγά τη μορφή.

(Και τα γρήγορά του ψιλομάπα ήταν).

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, σιγά τη μορφή.

Nαι σωστά, δεν έχει παίξει και με κανέναν γνωστό. Μόνο με κάτι μπαντούλες και καλλιτέχνες της πλάκας. Άχρηστος κιθαρίστας ρε παιδί μου, μπροστά στο δικό σου παικτικό μεγαλείο και τις συνεργασίες που έχεις κάνει, αυτός ωχριά. Πάω να πιω λίγο νερό στην υγειά σου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι σωστά, δεν έχει παίξει και με κανέναν γνωστό. Μόνο με κάτι μπαντούλες και καλλιτέχνες της πλάκας. Άχρηστος κιθαρίστας ρε παιδί μου, μπροστά στο δικό σου παικτικό μεγαλείο και τις συνεργασίες που έχεις κάνει, αυτός ωχριά. Πάω να πιω λίγο νερό στην υγειά σου

Γεια σου και σένανε.

Δλδ τη μία είναι Φλωρινιώτης και την άλλη δεν είναι επειδή έχει παίξει με τον Axl;

Σόρρυ εγώ κρίνω με αυτά που βλέπω και ακούω.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ τη μία είναι Φλωρινιώτης και την άλλη δεν είναι επειδή έχει παίξει με τον Axl;

Το Φλωρινιώτη δεν το είπα εγώ

 

Σόρρυ εγώ κρίνω με αυτά που βλέπω και ακούω.

Αν εσύ μπορείς να κρίνεις κάποιον (που παίζει με G'n R, Rihanna, Τhin Lizzy, E.Iglesias κλπ κλπ) από ένα βιντεάκι στο γιουτιούμπι για μια παρουσίαση κιθάρας (και όχι των δικών του ικανοτήτων), τότε πάω πάσο.  ;D

 

Ο otto προφανώς και αναφέρθηκε χαριτολογώντας στο ενδυματολογικό μέρος του πράγματος (το οποίο imho δεν έχει καμία σχέση με του Φλωρ), η ένστασή μου είναι στο ότι ο συγκεκριμένος μουσικός δεν έχει στη μουσική βιομηχανία το αντίστοιχο στάτους που έχει ο Φλωρινιώτης στη δικιά μας και δεν του αξίζει αυτός ο χαρακτηρισμός. Όχι ότι θα τον νοιάξει και ιδιαίτερα τι λένε γι'αυτόν κάποιοι σαν και μας εδώ στο νόιζ αλλά να 'χαμε να λέγαμε  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για το μπέρδεμα. Λάθος μου.

 

Σε κάθε περίπτωση η γνώμη μου παραμένει η ίδια.

Αυτό είδα, από αυτό τον κρίνω (α, έχω δει και ένα ολόκληρο λάιβ των και καλά GnR αλλά δεν ασχολήθηκα με αυτόν, κοιτούσα τον άλλον).

 

Ε και πώς να το κάνουμε, δεν είναι καμιά μορφή του ροκενρόλ ο τύπος; Δεν ήξερα καν το όνομά του. Γιατί να τον ξέρω; Επειδή έπαιξε με τη Rihana και τον E. Iglesias (με τους Thin Lizzy δεν έπαιξε - Thin Lizzy ήταν η μπάντα με τον Lynott μπροστάρη, η άλλη μπάντα ήταν μια γελοιότητα - όπως ήταν και οι GnR του Axl);

 

Τεσπαν, again σόρρυ για το μπέρδεμα, μπορεί να μην είναι και Φλωρινιώτης αλλά γραμμή για Motley Crue είναι. Ευθεία.

Ίσως να τον καλέσει ο Sixx οταν κάνει τους δικούς του Motley Crue.

Γεια μας.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου