Προς το περιεχόμενο

Nα κρινουμε τους καλλιτεχνες με βαση τα καλλιτεχνικα τους δρωμενα


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επεσε στην αντιληψη μου ενα βιντεακι της διαμαχης του Χατζηδακη με γνωστη βρωμερη φυλλαδα. Κυριοι οπως δε βρίσκω τίποτα το επιλήψιμο στον Κορκολή (τον οποίο μουσικά μπορει να απεχθάνομαι) έτσι ακριβώς δε βρίσκω κάτι το επιλήψιμο στο Χατζιδάκι. Ο καθε καλλιτεχνη ειναι υπολογος για τα καλλιτεχνικα του δρωμενα κ τη σταση του απεναντι σε αυτα. Δε με ενδιαφερει τι κανει στο κρεβατι του.

 

Ιδου του λογου το αληθες , μαζι κ η απαντηση απο τον ιδιο τον Χατζηδακη

 

http://www.youtube.com/watch?v=TqXZjr49ULA

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικα ουδεποτε ενδιαφερθηκα για την προσωπικη ζωη,τις πεποιθησεις και το "προσωπο στην κοινωνια" των μουσικων,τραγουδιστων,ζωγραφων,ποιητων,συγγραφεων κτλ.που θαυμαζω και μου αρεσουν (αν το...εκανα αλλωστε θα επρεπε να..πεταξω το 90% απο αυτους.. ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με ενδιαφερει τι κανει στο κρεβατι του.

 

αναφέρεσαι στο αν φοράει πυτζάμες ή όχι;

 

στο αν προτιμά τις μελαχροινές από τις ξανθές;

 

ή και σε άλλα γούστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ίδιο αν οι προτιμήσεις επεκτείνονται στο άλλο φύλο ή σε ηλικίες κάτω των 18;

Θα το κρίνουμε με τα ίδια σταθμά;

 

Προσωπικα ουδεποτε ενδιαφερθηκα για την προσωπικη ζωη,τις πεποιθησεις και το "προσωπο στην κοινωνια" των μουσικων,τραγουδιστων,ζωγραφων,ποιητων,συγγραφεων κτλ.που θαυμαζω και μου αρεσουν (αν το...εκανα αλλωστε θα επρεπε να..πεταξω το 90% απο αυτους.. ;D)

 

Προσπαθώ να κάνω το ίδιο αλλά έχει συμβεί αρκετές φορές αφού δω κάποιες απόψεις ενός καλλιτέχνη να αλλάζει άμεσα και το ενδιαφέρον μου γι αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφέρεσαι στο αν φοράει πυτζάμες ή όχι;

 

στο αν προτιμά τις μελαχροινές από τις ξανθές;

 

ή και σε άλλα γούστα;

 

Γελασαμε κ παλι  gveleka. Εισαι μεγαλος αστειατορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω το ίδιο αλλά έχει συμβεί αρκετές φορές αφού δω κάποιες απόψεις ενός καλλιτέχνη να αλλάζει άμεσα και το ενδιαφέρον μου γι αυτόν.

 

μπα ποτε δεν μου εχει συμβει,να καταλαβεις ακουω ακομα και..εγχωριους relic ψευτοκομμουνιστες....αν η μουσικη τους ειναι καλη  ;D (το μεγαλυτερο αμαρτημα που μπορει να υποπεσει καποιος στο προσωπικο μου συστημα αξιων... ;D)

 

σιγα μη κολλησω επειδη ειναι gay (π.χ.George Michael),φασιστας (π.χ. Ezra Pound) η του αρεσουν οι (πολυ) μικρουλες (π.χ.Εμπειρικος)... ;D ή επειδη ειναι αλκοολικος/ναρκωτικακιας (σχεδον ΟΛΟΙ...οσοι μου αρεσουν ειναι... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ζοριζεστε, κ ειρηνη υμιν.  Κ οσο για την εν λογω φυλλαδα, μονο για χαρτι υγειας κανει. Αντι να πλενουν το στομα τους οταν μιλανε για τη μουσικη αυτη ιδιοφυια που μπορουσε να γραψει απο ρεμπετικο εως συμφωνικη ορχηστρα κ να κανουν τουμπεκι ψιλοκομενο, αυτοι γραφουν λαλακιες. Αλλα απο φυλλαδα του ΟΦΑ τι να περιμενεις? Μου τη σπανε ταμαλλα αυτοι οι "ηθικοπλαστες" ειναι χειροτεροι απο τον καθε κυναιδο που κραζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με την Εύη κι εγώ...δλδ δεν μπορούμε να είμαστε φυσιολογικοί άνθρωποι??Μας έχουν κάνει να σκεφτόμαστε έτσι άραγε??Δεν με νοιάζει το ένα δεν με νοιάζει το άλλο...ΔλΔ δεν θα μας πειραζε αν εβγαινε ο Παπανδρέου ο Καραμανλής ή Πρόεδρος της Δημοκρατίας και δήλωνε Gay??Θα μου πεις βέβαια ολόκληρος Ricky Martin(και καλά το ΑΠΟΛΥΤΟ αρσενικό) το δήλωσε και Rob Halford(Metal God) αυτό μας χάλασε τώρα??Εγώ χαλάστηκα απίστευτα...Σκόρπιες σκέψεις χωρίς προσωπική αντιπαράθεση...Προσωπικά είμαι υπέρμαχος του φυσιολογικού γιατί είμαι ΚΑΙ πατέρας...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μη κολλησω επειδη ειναι gay (π.χ.George Michael),φασιστας (π.χ. Ezra Pound) η του αρεσουν οι (πολυ) μικρουλες (π.χ.Εμπειρικος)... ;D ή επειδη ειναι αλκοολικος/ναρκωτικακιας (σχεδον ΟΛΟΙ...οσοι μου αρεσουν ειναι... ;D)

 

οι τρείς πρώτες "ομάδες" διαφέρουν σημαντικά και ποιοτικά από την τέταρτη

 

 

 

ο κάθε καλλιτέχνης/αθλητής/ο,τιδήποτε είναι πρώτα Άνθρωπος, και μετά  καλλιτέχνης/αθλητής/ο,τιδήποτε

 

όσα κάνει ως άνθρωπος, μπορεί να φωτίζουν τα όσα κάνει ως καλλιτέχνης, μπορεί και να τα σκιάζουν

 

σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να αγνοηθούν, είναι απλά παράλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου