Προς το περιεχόμενο

Ο Θανάσης κι ο Θανάσης.


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γμτ...

Τι απάντηση είναι αυτή με τρία γράμματα!

Αν θέλεις να γίνεις ένας από αυτούς πρέπει να στρώσεις τον κώλο σου κάτω και να διαβάσεις φίλως. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτα,για να ριξω λαδι στη φωτια θα μπορουσα να πω οτι ο Ρευ με τα τρια αυτα γραμματα απευθυνεται στον Φωτη και λεει:

Για μενα τοπες. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι απάντηση είναι αυτή με τρία γράμματα!

Αν θέλεις να γίνεις ένας από αυτούς πρέπει να στρώσεις τον κώλο σου κάτω και να διαβάσεις φίλως. :D

Το λακωνίζειν, φίλος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,για να ριξω λαδι στη φωτια θα μπορουσα να πω οτι ο Ρευ με τα τρια αυτα γραμματα απευθυνεται στον Φωτη και λεει:

Για μενα τοπες. ;D ;D ;D

Σωστόοοος.

Ή Γιατί Με Ταπρήζεις? ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του λογου μου αν θελετε φιλτατε Χαρηmod,μπορω να βοηθησω να διαγραφει αυτος ο φουζιος,αποτελει πληγη μεγαλη.Και ΝΑΙ αυτον εννοουμε,μην το κρυβομε.

Αν τον διωξετε παντως θα εξελθω και του λογου μου ως ενδειξη διαμαρτυριας,θα κανω ηρωικη εξοδο λαιμαι(στα π#%^^%^ρια μας θα πεις ;D ;D ;D)-που τετοια τυχη.

Γιώργο, αν είχα δικαιοδοσία να διαγράφω μέλη, ο πρώτος που θα διέγραφα θα ήταν ο εαυτός μου - και όχι φυσικά ο Φιούζιος - γιατί είμαι μεγάλο καθίκι!  ;D

 

"Για όλα αυτά που ευαγγελίζεται ο Χάρης, πρέπει πρώτα να ορίσει το είδος της αναιρετικής γραμματολογίας του φωνοκεντρισμού και το πεδίο του κρίνειν, αυτού που δεν μπορεί να κριθεί με τον τρόπο που ξέρουμε, αφού οι κανόνες του κρίνειν σ’αυτό το πεδίο, συνεχώς ανατρέπονται. Είναι-μη Όντας καταλύονται-συντιθέμενοι, γιατί αυτό το παίγνιο είναι Ένα Συνεχές Ανολοκλήρωτο που δεν τελειώνει ποτέ, για να έχει Μετά, για να έχει Μετα-γραφή ή ακόμα Μεταφυσική.

 

Ο αντιφατικός Λόγος, ως διαλεκτική σκέψη, δεν επιδιώκει το ταξίδι μέσα στο άκριτο, αλλά μιαν αυτοαναιρούμενη ανώτατη κριτική σκέψη και γλώσσα, που θα μπορεί να μιλήσει το ανολοκλήρωτο κείμενο. Ένα κείμενο ζέον, που είναι πάντα άλλο μα συγχρόνως ταυτό με τον εαυτό του, και συντίθεται από στοιχεία αντιφατικά που Είναι-Μη Όντας, φεύγουν-επιστρέφοντας, και καταλύονται-συντιθέμενα."

Δεν έχουμε πει ότι δεν βρίζουμε σε δημόσια fora (katifora) ; Και νόμιζα ότι έχεις κάποιο επίπεδο. Τσκ, τσκ, τσκ...  ;D

 

Τώρα εγώ θα φανώ ο περίεργος της υπόθεσης. Ίσως να μην κατάλαβα και κάτι από το θρεντ. Αλλά εμένα τα δύο κείμενα μου φάνηκαν και καλογραμμένα και όχι τόσο επιτηδευμένα όσο εννοούν κάποιοι. Και τα δύο πραγματεύονται με επάρκεια τις θέσεις  τους χωρίς μεγάλες υπερβολές.

Αλλά ίσως να είμαι κι εγώ κάποιο από εκείνα τα άτομα στο noiz.

Δεν φαίνεσαι καθόλου περίεργος, απλά διαφωνούμε.  :)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο, αν είχα δικαιοδοσία να διαγράφω μέλη, ο πρώτος που θα διέγραφα θα ήταν ο εαυτός μου - και όχι φυσικά ο Φιούζιος - γιατί είμαι μεγάλο καθίκι!  ;D

 

Χαρη,αν θελεις βοηθεια για να σε διωξουμε,ευχαριστως να την προσφερουμε. ;D ;D ;D

Aγαπη και βοηθεια πρωτιστως,αυτο χρειαζεται ο κοσμος σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη,αν θελεις βοηθεια για να σε διωξουμε,ευχαριστως να την προσφερουμε.

Τι λε ρε φίλως. :-*

Δεν έχουμε πει ότι δεν βρίζουμε σε δημόσια fora; Και νόμιζα ότι έχεις κάποιο επίπεδο. Τσκ, τσκ, τσκ... 

Και μετά με ποιόν θα μιλάω εγώ που να με καταλαβαίνει να 'ουμ.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου