Προς το περιεχόμενο

Πείτε τα κατορθώματά σας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάφερα να δώ 5 seasons Breaking Bad μέσα σε 1 μήνα..

Επίσης κατάφερα χτες το βράδυ να χάσω στο πινγκ-πονγκ από ένα κοριτσάκι 19 χρονών, αλλά έφταιγε η διαιτησία, η παράγκα και η Nova...

χεχ μην την ψαχνεις - μπορει να φτιανε και αλλοι παραγοντες οπως............περισσοτερο ταλεντο

Εγω εχω χασει στο πινγκ πονγκ απο την κοπελα που δεν ειχε πιασει ΠΟΤΕ ρακετα στα χερια της......τι μου λες ?  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χεχ μην την ψαχνεις - μπορει να φτιανε και αλλοι παραγοντες οπως............περισσοτερο ταλεντο

Εγω εχω χασει στο πινγκ πονγκ απο την κοπελα που δεν ειχε πιασει ΠΟΤΕ ρακετα στα χερια της......τι μου λες ?  ;D ;D

 

;D

Βασικά έκανε αντικανονικά (εντελώς όμως) σερβίς, αλλά επειδή είμαι ψυχούλα δεν ήθελα να της το χαλάσω και την άφησα να κερδίσει για να χαρεί...

Αύριο όμως θα γίνω σκλήρος μαζί της  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D

Βασικά έκανε αντικανονικά (εντελώς όμως) σερβίς, αλλά επειδή είμαι ψυχούλα δεν ήθελα να της το χαλάσω και την άφησα να κερδίσει για να χαρεί...

Αύριο όμως θα γίνω σκλήρος μαζί της  ;D ;D

hit her in the nuts  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου κατόρθωμα είναι ομαδικό: Καταφέραμε με την μπάντα μέσα σε ενάμισι χρόνο να αλλάξουμε μπασίστα, μετά να αλλάξουμε ντράμερ, να κάνουμε τα λάιβ μας κανονικά, να ηχογραφήσουμε ένα ολόκληρο άλμπουμ και να το κυκλοφορήσουμε απο μια αξιόλογη γαλλική εταιρία (γιατί στην Ελλάδα ακούμε τσιφτετέλια...) και τη στιγμή που μιλάμε να παίρνει υπέροχες κριτικές απο όλα τα μέσα στο οποίο παρουσιάζεται...θα μου πεις ποιο είναι το κατόρθωμα?

Οτι τα μέλη της μπάντας χωρίζονται απο 680 χιλ. απόσταση (εγω-κιθαρα φωνή-μένω Καβάλα και οι άλλοι 3 Αθήνα) και κάνουν μαξ 5 πρόβες το χρόνο...

 

That's the good stuff!! 8)

 

 

(Thank you Audiokostas!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έχω να προσθέσω κάτι νέο και αρκετά σημαντικό για μένα.Η Δευτεροβάθμια Πειραιά ζήτησε από μαθητικά συγκροτήματα να κάνουν κάτι σαν mini tour σε σχολεία του Πειραιά,παίζοντας κανονικού μεγέθους set lists,1-2 φορές την εβδομάδα και το συγκρότημά μου είναι μέσα σε αυτά.Θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω κάτι τέτοιο,οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω καταχαρεί! :P

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχ μην την ψαχνεις - μπορει να φτιανε και αλλοι παραγοντες οπως............περισσοτερο ταλεντο

Εγω εχω χασει στο πινγκ πονγκ απο την κοπελα που δεν ειχε πιασει ΠΟΤΕ ρακετα στα χερια της......τι μου λες ?  ;D ;D

 

Παλιοασχετοι ολοι

 

Εγω το καλοκαιρι ξεσκισα εναν πιτσιρικα 9 χρονων για πλακα.

Το κ..οπαιδο μου την ειπε, καταλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να προσθέσω κάτι νέο και αρκετά σημαντικό για μένα.Η Δευτεροβάθμια Πειραιά ζήτησε από μαθητικά συγκροτήματα να κάνουν κάτι σαν mini tour σε σχολεία του Πειραιά,παίζοντας κανονικού μεγέθους set lists,1-2 φορές την εβδομάδα και το συγκρότημά μου είναι μέσα σε αυτά.Θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω κάτι τέτοιο,οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω καταχαρεί! :P

Συγχαρητήρια Bill, σας εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Διασκεδάστε το όσο περισσότερο μπορείτε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συγχαρητήρια Bill, σας εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Διασκεδάστε το όσο περισσότερο μπορείτε!!!

 

Κάτσε να γίνει,διότι μιλάμε για το Ελληνικό κράτος(?) οπότε ποτέ δεν ξέρεις,αλλά ναι αν γίνει θα είναι τρομερή εμπειρία!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου