Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρησμένα ή καινούρια διπέταλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εδω και λίγο καιρό έχω λιώσει στις δυνατότητες του διπέταλου και μιας και έχω καεί στο μονό λέω να το πουλήσω για ένα διπλό (που χωρίζετε σε 2 π.χ. DD)στην περίπτωση που θέλω να γυρίσω στα πάτρια εδάφη,ή δίκασσο.

Η απορία μου είναι εάν αξίζει να πάρω μεταχειρισμένο η καινούριο και αν μεταχειρισμένο τι πρέπει να προσέξω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα αμα βρεις καλή τιμή τσεκάρεις το μεταχειρισμένο... Πρέπει να προσέξεις σε τι κατάσταση βρίσκονται τα επιμέρους του διπέταλου,τζόγο στη σύνδεση των πεταλιών,σκουριές σε βίδες και στην αλυσίδα ίσως... Αν τα ελατήρια κάνουνε θόρυβο είναι φυσιολογικό και με λίγο λαδάκι φτιάχνει... Αλλά και πάλι μεταχειρισμένο πας,μόνο αν η διαφορά στην τιμή ειναι σημαντική.. Αυτά από μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω βρήκα το Demon Drive από τζαζίστα drummer στα 450 ηταν καλή ευκαιρία μιας και τζαζίστας = όχι κάφρος

 

το διπέταλο που πούλησα και εγω επίσης ήταν καλή ευκαιρία dw 9002, 300 ευρω

 

οπότε τα πράματα είναι απλά...ψάχνεις για καλό deal το οποίο σημαινει καλοσυντηρημένο πετάλι 30 - 50 %(ή και πιο κάτω αν το σκοτώνει κάποιος) κάτω από την τιμή αγοράς καινουργιου

 

το ίδιο ισχύει και για πιάτα hardware κτλ

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου