Προς το περιεχόμενο

δημιουργια ηλεκτρονικης μουσικης


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχετε να μου προτεινετε καποιο προγραμμα για να γραφω απο τον υπολογιστη μουσικη , χωρις να ηχογραφω καποιο οργανο ? καλο θα ειναι αν εχει καποιο που ξερετε οσο το δυνατον πολλους ρυθμους με κρουστα και μπιτς ή ο,τι νομιζετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε να μου προτεινετε καποιο προγραμμα για να γραφω απο τον υπολογιστη μουσικη , χωρις να ηχογραφω καποιο οργανο ? καλο θα ειναι αν εχει καποιο που ξερετε οσο το δυνατον πολλους ρυθμους με κρουστα και μπιτς ή ο,τι νομιζετε!

 

- Ableton Live

- FL Studio

- Reason

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx ,  θα τσεκαρω πρωτο το  fruity loops που λες

 

Εγώ έγραψα FL Studio,  όχι Fruity Loops, αλλά για να το αναφέρεις σημαίνει ότι το ήξερες ήδη και μάλιστα με το παλαιό του όνομα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πιο νεα και εξελιγμενη εκδοση, ειναι σιγουρο οτι θα σου αρεσει και θα σου παρεχει ολα τα εργαλεια για την δημιουργια του μουσικου στυλ που θελεις.

Θελει βεβαια και τις απαραιτητες γνωσεις και δεξιοτητες για να αποδωσει ορθα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου διαβασα οτι ο Παπαθανασιου πουλησε ολο τον εξοπλισμο του, ακομα κι αυτο το "διαστημικο" custom MIDI setup του, αγορασε ενα laptop με το FL Studio εγκατεστημενο και αρχισε να συνθετει...reading2.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ είναι η ενότητα computers,  ο άνθρωπος έθεσε μια συγκεκριμένη ερώτηση πρότασης προγράμματος και πήρε απάντηση ανάλογη.

Αυτό που λες για τον Παπαθανασίου που κολλάει ρε waterfall? Lol

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου