Προς το περιεχόμενο

Tube stabilizer για Fender blues deluxe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολα τα μελη του noiz! Ξερει καποιος να μου πει που θα βρω το συγκεκριμενο ανταλλακτικο; (Αν το εχει κ το πουλαει, ακομα καλυτερα :-))! Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε και καλώς ήρθες στην παρέα μας!

 

Με ένα ψάξιμο που έκανα βρήκα κάτι αλλά είναι από Αμερική και επίσης λέει ότι είναι για Hot Rod οπότε δεν ξέρω αν ταιριάζει.

http://www.darrenriley.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=1436

 

Θα μπορούσες να ρωτήσεις και στο Στόλλα βέβαια που είναι ο επίσημος αντιπρόσωπος της Fender εάν γνωρίζει για το ανταλλακτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα geodimitri και ευχαριστω για τον χρονο που αφιερωσες! Το βρηκα κ εγω αυτο το site! Ελεγα μηπως το βρω απο καπου αλλου μπας κ γλιτωσω λιγα μεταφορικα! Εχει 9.5 δολλαρια κ χρεωνουν αλλα 17 (τουλαχιστον) μεταφορικα! Ασε που ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα μπορει να σε χρεωσουν κ τιποτα δασμους κ φορους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξαναπηρα σημερα στον Στολλα λοιπον! (Αν δεν επαιρνα εγω,δεν θα με επερνε ποτε μαλλον).Μου ειπε να τον παρω κατα τις 10 Ιανουαριου για να το παραγγειλουμε! Απο τη στιγμη που θα το παραγγειλουμε θα κανει κανα διμηνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε να τον παρω κατα τις 10 Ιανουαριου για να το παραγγειλουμε! Απο τη στιγμη που θα το παραγγειλουμε θα κανει κανα διμηνο!!!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου