Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για πεταλιέρα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

metalash:

Με την GT-8 μπορείς να κάνεις τα ΠΑΝΤΑ, απλως θέλει χρόνο για να μάθεις να την χρησιμοποιείς σε σχεση με τον ενισχυτή και την κιθάρα σου.

 

Οι περισσότεροι που γκρινιάζουν είναι γιατί δεν αφιερώνουν αρκετο χρόνο και πιστεύουν οτι μολις την αγοράσουν θα ακούγονται σαν τον Vai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε georgelynch αν εχω δει καλα εσυ εχεις την gt8. σαν χειρισμος δεν πρεπει να ειναι ευκολη ε? το μανουαλι της ειναι εξευγενισμενο?κοινως απανταει σε ολες τις αποριες που εχει ενας αποιρος?ξερω οτι θα χαθω για κανα μηνα μεχρι να δω τι παιζει αλλα τουλαχιστον να εχω και εναν οδηγο στο τι θα κανω..

απο παραμορφωσεις τι λεει?που ειναι και το κυριοτερο βασικα που θελω...

 

Φιλε metalash το manual του GT-8 δεν ειναι manual αλλα εγκυκλοπαιδικος

τομος..Μιλαμε για ΠΟΛΛΕΣ λειτουργιες...και ευτυχως ειναι στα ελληνικα...Οσο για τις παραμορφωσεις - ασχολιαστο - ΠΑΠΑΔΕΣ!!!!!...Πρεπει να το αποκτησεις για να δεις τι πραγματικα μπορει να κανει... :D 8O :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε metalash το manual του GT-8 δεν ειναι manual αλλα εγκυκλοπαιδικος

τομος..Μιλαμε για ΠΟΛΛΕΣ λειτουργιες...και ευτυχως ειναι στα ελληνικα...Οσο για τις παραμορφωσεις - ασχολιαστο - ΠΑΠΑΔΕΣ!!!!!...Πρεπει να το αποκτησεις για να δεις τι πραγματικα μπορει να κανει... :D 8O :D

δεν πα να κάνει και αρχιμανδρίτες...5-6 preset καταλήγουν όλοι να χρησιμοποιούν(ειδικά στα live δεν μπορείς να ψάχνεις σε 100 να βρεις που έχεις αποθηκεύσει το κάθε τι)..ας είναι σωστός ο ήχος τους λοιπόν αυτων των 5 και οχι "πλαστικός" όπως είναι του pod-boss-digitech κλπ.. δεν είναι τυχαίο που όλοι οι μεγάλοι κιθαρίστες δουλεύουν με πεταλακια και gain απτών λαμπατο τους ενισχυτή...

Υ.Γ:δεν μιλάω αβάσιμα…εχω το gt-5…και μην ξεχνάτε τι έλεγαν και γιαυτο τότε…

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλοριζικη και καλοπαιχτη να μου ειναι!!!

 

το boss gt8 απο σημερα ειναι δικο μου αλλα δυστυχως η κιθαρα ειναι για αλλαγη στους μαγνητες...και θα την παρω το νωριτερο σαββατο.... :? :roll: θελω μια κιθαρα ΤΩΡΑ!!!!

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου