Προς το περιεχόμενο

Σκηνική Παρουσία


Clouseau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΩΣ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ Η ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΚΡΟΥΠ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΩΘΕΙ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΠΟΛΛΩΝ ΓΚΡΟΥΠ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ-ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....=P.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΣΑΝΑΧΤΥΠΑ...ΞΑΝΑ....ΚΑΙ ΞΑΝΑ...ΚΑΙ ΞΑΝΑ.....

ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΜΕΝΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΝΑ "ΑΠΑΝΤΑΕΙ" ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΙΓΜΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΧΗΜΕΙΑ ΣΕ ΓΚΡΟΥΠ-ΚΟΙΝΟ-ΤΟΠΟ/ΧΡΟΝΟ.ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΔΙΖΟΥΝ ΤΟΤΕ ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΚΥΛΛΑΔΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΡΙΖΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΩΣ ΛΑΙΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ "ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ" ΤΑ ΠΛΗΘΗ.ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΞΕΣΗΚΩΜΑΤΟΣ, ΑΣΧΕΤΟΥ ΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ.

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΣΤΕΡΝΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΣ-ΑΚΡΟΑΤΗΣ ΣΑΝ ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλα τα λες φιλε Octapus,αλλα αν θες την αλλη φορα απενεργοποίησε το CAPS LOCK στο pc σου :wink:

 

 

Ειναι απιστευτο....χαχαχα

Αυτη τη στιγμη ακουω POLICE

 

ευγε νεε μου!! (ποτε δεν εχασε κανεις ακούγοντας αυτη τη μπαντάρα & αυτο το ΤΕΡΑΣ που λεγεται ANDY SUMMERS,κατα την γνωμη μου ενας απο τους μεγαλυτερους κιθαριστες ολων των εποχων...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να γράψω πολλά γι αυτό το θέμα, αλλά η δουλειά πιέζει. Εν τάχει θα πω μόνο ότι είναι θέμα επαγγελματισμού ενός performer. Κάτι που στη χώρα μας μάλλον σπανίζει. Και επίσης να έχουμε και τις ανάλογες απαιτήσεις. Δε μπορούμε να περιμένουμε από το συγκρότημα του Λυκείου της γειτονιάς μας να φερθεί επαγγελματικά.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το ΤΕΡΑΣ που λεγεται ANDY SUMMERS' date='κατα την γνωμη μου ενας απο τους μεγαλυτερους κιθαριστες ολων των εποχων...)[/quote']

 

 

ΝΑΙ !!!! ΝΑΙ!!!!

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την γνωμη μου ενας απο τους μεγαλυτερους κιθαριστες ολων των εποχων

κατα την γνωμη ολων !!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου