Προς το περιεχόμενο

Τεχνικη ''ΑΠΛΗΣΤΙΑ''


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εισαι ειμαι λιγο οφ τοπικ αλλα η αρμονιο-απληστια.Που τα πάντα τα βλεπουν σαν τονικοτητες,κλιμακες,περασματα,επεκτασεις,βαμπς κτλ.Αν και εχω τελειωσει και γω την αρμονια μου(την ξεχασα βεβαιως και θα την ξαναθυμηθω στο στρατο ελπιζω) προσωπικα το θεωρω πολυ κουραστικο και μη "καλλιτεχνικο" να αντιμετωπιζεις τοσο μαθηματικα τη μουσικη.

 

Και τελος κατι που εχουν και οι ντραμμερ πολυ ειναι η εκφραση "τοσο απλο ειναι βαρετο.."

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω παντως οταν βλεπω ή ακουω κανεναν τεχνικο υπερπαιχτη λεω οτι προτιμω το προσωπικο μου στυλ διοτι εγω ειμαι ποιο εμπνευσμενος και <<μουσικος>>,

και οταν βλεπω κανεναν πραγματικα εμπνευσμενο και απλοικο υπερπαιχτη λεω οτι προτιμω το προσωπικο μου στυλ διοτι ειμαι αφανταστα ποιο τεχνικος κ γρηγορος...

 

Γενικα παντα ειμαι ο καλυτερος μιλαμε..!!!!

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης πολυ ευκολα μπορει ενα ελληνικο συγκροτημα να κανει επιτυχια με αγγλοφωνο στιχο, μιας και ηδη ειμαστε αποικια της αμερικης, οποτε με τη μητρικη μας γλωσσα θα ασχολουμαστε ακομα?

Αλλωστε παντα το μπασταρδεμενο ελληνοαγγλικο τυπου: john μακριδης ειχε αλλη βαρυτητα στη χωρα μας, και παντα ψαρωνε κ ο νεοελληνας.  ;D

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου