Προς το περιεχόμενο

Savatage Live 2002 In Greece (Sporting Basketball)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τους ειχα δει στην αποθηκη του Μυλου στην Θεσ/κη...φοβερη συναυλια κ ευχαριστη αναμηνηση πια....αργοτερα εκεινο το βραδι,πετυχαμε chris caffery στον empire metal club,ο οποιος ηταν φοβερος τυπος υπεγραψε οτι του δωσαμε + οτι μας εδωσε πενες δικες του χωρις καν να τις ζητησουμε...κριμα που σταματησε αυτη η μπαντα... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπωπωπωπωππωπωωπωπωπωωππωπω αυτά είναι από τις συναυλίες που πραγματικά ακόμη μετανιώνω που έχασα

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους ειχα δει στην αποθηκη του Μυλου στην Θεσ/κη...φοβερη συναυλια κ ευχαριστη αναμηνηση πια....αργοτερα εκεινο το βραδι,πετυχαμε chris caffery στον empire metal club,ο οποιος ηταν φοβερος τυπος υπεγραψε οτι του δωσαμε + οτι μας εδωσε πενες δικες του χωρις καν να τις ζητησουμε...κριμα που σταματησε αυτη η μπαντα... ::)

 

Ήμουνα και εγώ εκεί!!!!

Τρομερή συναυλία, μεγάλο συγκρότημα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παει στο Σπορτινγκ. Φοβερη συναυλια, πολυ συναισθημα, μεγαλο σετ (ειχαν παιξει και το καλοκαιρι στο rockwave).

 

Απο τα πιο "πλουσια" live που εχω παρακολουθησει. Πολυ μεγαλη μπαντα οι Savatage και εξαιρετικος κιθαριστας ο μακαριτης.

 

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παει στο Σπορτινγκ. Φοβερη συναυλια, πολυ συναισθημα, μεγαλο σετ (ειχαν παιξει και το καλοκαιρι στο rockwave).

 

Στο Rockwave τους είχα δει εγώ, αν θυμάμαι καλά του 2001 (με Megadeth και Judas Priest).

 

Δεν μου άρεσαν και πολύ εκείνη την ημέρα. Βασικά δεν είχαν καλό ήχο, ο τραγουδιστής που αντικατέστησε τον Zak Stevens αρκούνταν μόνο σε κάτι ''ποζεράδικα'' ουρλιαχτά, και η απόδοση δεν με τρέλανε.

 

Φυσικά μου αρέσουν πολύ οι Savatage, μάλλον στα συγκεκριμένα λάιβ που αναφέρετε επαιξαν πολύ καλύτερα απ'ότι φαίνεται.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου