Προς το περιεχόμενο

Εθνικη Σχολη Δημοσιασ Διοικησης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο καλη ειναι?

κατα ποσο αν μπεις,βγεις,καταλαβεις 1-2 πραγματα και πιασεις δουλεια εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο κει κ περα?

εχω ολη την καλη διαθεση να χασω ενα χρονο απτη ζωη μου και να δωσω αλλα ο πατερας μου φανατικος εχθρος του δημοσιου και καθε τι κομματικου προτιμαει μεταπτυχιακο για να μην ''εχω τον καθε μαλακα πανω απτο κεφαλι μου''

απο σπουδες,ειμαι στο τελευταιο ετος οργανωσης κ διοικησης επιχειρησεων.

 

πειτε μου αν τυχον ξερετε καποιον(κομματικα ανεξαρτητο κατα προτιμηση) που μπηκε κ δεν εμεινε ευχαριστημενος...

ειναι οντως τοσο τραγικα τα πραγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτό; Σαν κάτι άλλα που παίρνει και καλά πιστοποιήσεις για να μπεις σε δημόσιο; Αν ναι τότε μακριά. 1 φίλος μο είχε παρακολουθήσει κάτι τέτοια και έμεινε με τα 3 του Καράμπελα. Πλέον όπως πάει το πράμα μας τέλειωσε για τα καλά το δημόσιο. Εδώ έχουν να γίνουν μονιμοποιήσεις (στον βαθμό που γίνονταν παλιότερα) από το 03. Οπότε θα συμφωνήσω με τον πατέρα σου.

Τώρα αν είναι κανονική σχολή, δεν ξέρω (αν και δεν το κόβω)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχολη δημοσιας διοικησης???????μουαχαχα.........ναι εισαι περιζητητος αν εχεις ΜΕΓΑΛΟ πολιτικο μεσο και εχεις αποφοιτησει απο αυτην τη σχολη.......Θεωρητικα ολες οι διευθυντικες και επιτελικες θεσεις του δημοσιου θα επρεπε να καλυπτονται απο αποφοιτους αυτης της σχολης.....στην πραξη ομως ολοι ξερουμε οτι οι θεσεις αυτες ειναι reserve για υψηλα κομματικα στελεχη....

 

Αν δεν εισαι ενταγμενος κομματικα και εχεις τελειωσει τη σχολη δημοσιας διοικησης??? ταμειας σε τραπεζα (και αυτη ιδιωτικη)<----------- το περιστατικο δεν ειναι τυχαιο).......Επιπλεον το μεταπτυχιακο ειναι μεν πλεονεκτημα μη νομισεις οτι θα σου ανοιξει ολες τις πορτες......

 

Παρεπιπτοντως για τα μεταπτυχιακα μου ελεγε ενας γνωστος, στελεχος σε υπουργειο......"νομιζεις οτι αν τα μεταπτυχιακα δεν μοριοδοτουνταν στους διαγωνισμους του ΑΣΕΠ θα ηταν τοσο μεγαλος ο αριθμος οσων τα επιλεγουν????"

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πας στη Σ. Δημ. Διοικ. πρέπει να ΕΙΣΑΙ δημόσιος υπάλληλος.

Δεν πας για να γίνεις Δ.Υ αλλά για να γίνεις εξπερ στο δημοσιουπαλληλίκι :wink:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου