Προς το περιεχόμενο

Καταραμενη φτωχεια!!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.forbes.com/home/2006/02/06/cx_pk_0207musicslide.html?thisSpeed=35000

 

 

:lol:

 

Η λιστα με τα 10 πρωτα ονοματα σε πωλησεις εισητηριων στις ΗΠΑ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι το περιεργο βλεπεις?

 

Ο ενας ειναι σουπερ σταρ της πλεον δημοφιλους μουσικης στην Αμερικη & οι αλλοι ειναι παραδοσιακο αμερικανικο γκρουπ αγαπημενο ολων των αμερικανων baby boomers...

 

 

Παλι καλα ,σε εμας ειναι ακομα ο Παπακων/νου.... :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι Eagles σε πειράξανε; :) Εδώ είναι πιο πάνω οι Green Day. Οι Eagles ήταν πάρα πολύ ωραίο groupάκι κατά τη γνώμη μου :)

 

Παρ'όλα αυτά.... ο 3; Προσωπικά να αναφέρω και ότι βαριέμαι άπειρα τους U2;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ χάρηκα με όλες αυτές τις πληροφορίες καθώς θυμήθηκα για άλλη μία φορά πόσο ανόητο είναι να ασχολείται κανείς με το ροκ στις μέρες μας.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Wow!, νομιζω οτι καπου το χανεις στον συλλογισμο σου..δηλαδη σε αλλους τομεις της ζωη σου, σε εκφραζει καποιο αλλο top 5-10-15??

 

μην ξεχνας οτι πιο ωραια γυναικα στον πλανητη ψηφιζεται η pamela anderson, καλυτερο λειτουργικο και πιο δημοφιλες τα windows, top προορισμος διακοπων θεωρειται η μυκονος, το 80% των νεων ανδρων εχει ξανθιες ανταβιες και χαιτη :) κλπ κλπ..

 

δεν ειναι ασχημο να ανηκεις στην μειοψηφια μερικες φορες, το αντιθετο θα ελεγα... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Wow!' date=' νομιζω οτι καπου το χανεις στον συλλογισμο σου..δηλαδη σε αλλους τομεις της ζωη σου, σε εκφραζει καποιο αλλο top 5-10-15??[/quote']

Όχι βέβαια δεν με εκφράζει.

 

μην ξεχνας οτι πιο ωραια γυναικα στον πλανητη ψηφιζεται η pamela anderson' date=' καλυτερο λειτουργικο και πιο δημοφιλες τα windows, top προορισμος διακοπων θεωρειται η μυκονος, το 80% των νεων ανδρων εχει ξανθιες ανταβιες και χαιτη :) κλπ κλπ..[/quote']

Και τι κοινό έχουν ολα αυτά; Μήπως ότι είναι ανοησίες;

 

δεν ειναι ασχημο να ανηκεις στην μειοψηφια μερικες φορες' date=' το αντιθετο θα ελεγα... :wink:[/quote']

Συμφωνώ απολύτως. Γιατί λες ότι το χάνω στο συλογισμό μου;

 

Εν' πάσει περιπτώσει, αυτό που εννοούσα (εννοώ) είναι ότι δεν αισθάνομαι να έχω τίποτε κοινό με μερικούς δισεκατομυριούχους που κουβαλάνε ηλεκτρικές κιθάρες σε κανένα επίπεδο. Πιστεύω ότι είναι μέρος της σημερινής κατάντιας ότι απλά καθημερινά παιδιά θεωρούν ότι μπορούν να διασκεδάσουν με τις μουσικές τέτοιων ανθρώπων και μάλιστα όταν γύρω μας (σε κάθε εποχή) υπάρχουν μουσικά είδη που διέπονται από σεμνότητα, ποικιλλία, τόλμη και ειλικρίνεια.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ασχημο να ανηκεις στην μειοψηφια μερικες φορες' date=' το αντιθετο θα ελεγα... :wink:[/quote']

Συμφωνώ απολύτως. Γιατί λες ότι το χάνω στο συλογισμό μου;

 

αυτο που ηθελα να πω, ειναι το οτι δεν ειναι δυνατον να απαξιωνεις ενα ειδος μουσικης επειδη η πλειοψηφια του κοσμου εκανε πλουσιο τον 50 cent, η την celine dion,αγοραζοντας τους δισκους τους η πηγαινοντας στις συναυλιες τους. ειπαμε η πλειοψηφια ειναι πλειοψηφια,αλλα μαλλον εμενα και σενα δεν μας αφορα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου