Προς το περιεχόμενο

Τράβα Μπρος Death Metal Version


Vaggelis_Revolted

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Η έλλειψη πρόβας αρχίζει και κάνει αισθητή την παρουσία της. Σχόλια, κράξιμο κτλ, feel free!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι Μέγιστο αγόρι, να'σαι καλα για το γέλιο που έριξα..!!! Τεράστιος!!! Αντε και το "καροτσερη-καροτσερη" για συνέχεια..!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iδέα μου είναι ή πολλές μελωδίες από ελληνικά κομμάτια γίνονται ωραίες δισολίες ή μελωδικά περάσματα στο μεταλ??  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ...το κουπλέ ήταν σε καλό δρόμο αλλά η μελωδία στη μέση του κομματιού δεν μου άρεσε, γιατί εκεί που ήταν καφρίλα έγινε χαζοχαρούμενο (αφού παίξατε ακριβώς αυτό που παίζει το ορίτζιναλ) ενώ θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε μια δισολία που να κάνει την συγκεκριμένη μελωδία πιο ''αρρωστημένη'' ώστε να ταιριάζει με death metal.

 

Βέβαια ξέρω ότι το κάνατε σε κάποιο σέσσιον εντελώς για την πλάκα σας, just sayin'...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου