Προς το περιεχόμενο

Γιατί δεν βλέπω τις Αγγελίες; Τι φταίει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..

Ενω ανοιγω τη σελιδα των αγγελιων,δεν εμφανιζονται οι αγγελιες (και οι φωτογραφιες τους).

Κανω κατι λαθος;

Συγνωμμη για το offtopic στο Noizbox..

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλημερα..

Ενω ανοιγω τη σελιδα των αγγελιων,δεν εμφανιζονται οι αγγελιες (και οι φωτογραφιες τους).

Κανω κατι λαθος;

Συγνωμμη για το offtopic στο Noizbox..

Ευχαριστω.

printscreen.thumb.jpg.88c754d7cecfbb5a56b48c72a35dc1f0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ ένα παρόμοιο πρόβλημα με τον bassaddicted kai ton derorist.Βλέπω μεν τις εικόνες από τις αγγελίες αλλά δεν βλέπω την περιγραφή.

ads.png.9efad8a0ebc91a5bc21ffc2ed4a6ca2a.png

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ ένα παρόμοιο πρόβλημα με τον bassaddicted kai ton derorist.Βλέπω μεν τις εικόνες από τις αγγελίες αλλά δεν βλέπω την περιγραφή.

Και εδώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Στον chrome και ston firefox. Στον IE το κείμενο εμφανίζεται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά το πρόβλημα έχει να κάνει με ρυθμίσεις που έχετε κάνει στους browsers και στα addons που χρησιμοποιείτε. Οπως για παράδειγμα το ύποπτο adblock που φαίνεται στην εικόνα που ανέβασε ο derorist.

Είναι αδύνατο να φανταστώ πόσα διαφορετικά σεταπς έχει ο καθένας. Δυστυχώς δεν είναι κάτι προφανές. Το σύστημα αγγελιών έχει δοκιμαστεί σε όλους τους browsers σε default κατάσταση και λειτουργεί κανονικά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το πρόβλημα έχει να κάνει με ρυθμίσεις που έχετε κάνει στους browsers και στα addons που χρησιμοποιείτε. Οπως για παράδειγμα το ύποπτο adblock που φαίνεται στην εικόνα που ανέβασε ο derorist.

 

Σωστή παρατήρηση,δεν το πρόσεξα με την πρώτη ματιά.Και εγώ έχω εγκατεστημένο το adblock plus  και μόλις το απενεργοποίησα μου εμφανίστηκε και το κείμενο.

Σε καμία περίπτωση πάντως δεν το λές "υπόπτο" το συγκεκριμένο addon.Είναι το πιο ευρέως διαδεδομένο ad blocking addon του firefox,και δεν είχε κανένα πρόβλημα με την προηγούμενη έκδοση των αγγελιών.

Όπως και να χει,η λύση είναι απλή για το συγκεκριμένο addon.Στις ρυθμίσεις του adblock plus βάζεις εξαίρεση για το smart.noiz.gr και το πρόβλημα αποκαθιστάται.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σε καμία περίπτωση πάντως δεν το λές "υπόπτο" το συγκεκριμένο addon.Είναι το πιο ευρέως διαδεδομένο ad blocking addon του firefox,

Είδες όμως που η υποψία μου επαληθεύτηκε; Μου φάνηκε ύποπτο πως έκανε τη ζημιά και όντως... δεν ήταν απλά ύποπτο... ;)

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου