Προς το περιεχόμενο

Αγορα πληκτρων μεχρι 800 ευρω για ξενο Pop Rock


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.....Εχω ενα Korg PA50 το οποίο καλό απλα δεν είναι για αυτο που θέλω απόλυτα....Στα πλαισια της ανανεωσης σκεφτομαι να διαθεσω εως 600 ευρω για korg i roland και 900 το πολύ για YAMAHA(6 ατοκες δοσεις ο ΝΑΚΑΣ).......Θα σας πω οτι απο Yamaha ειδα το ΜΟ6 και μου αρεσε.....Θα ήθελα εναλλακτικες.....Ιδιαιτερη εμφαση σε real time controllers....Προτιμιση καλά Hammond

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες korg tr. Αρκετες επιλογες ηχων για το στυλ σου(και οχι μονο) αλλα μετριο κλαβιε....Μεταχειρισμενο το βρισκεις στα χρηματα που διαθετεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει περισοτερο το mo6...

ακουσε και τα 2 πριν αγορασεις κατι..

εγγυομαι ομως πως το mo6 οτι εχει πολλα καλα για αυτο που λες πως ζητας..σαν χρηστης motif μιλαω που απλα ξερω τον ηχο του mo6.

κουβαλαει πολλυ ποιοτικο ηχο πανω του σε πιανα,organs και αξιολατρευτα leads και φυσικους ηχους ακαταμαχητους..

καλη αγορα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σαν πολυετής κάτοχος motif θα σου προτίνω να δεις το mo. Βέβαια μην ξεχνάμε τον παράγοντα γούστο που είναι και πολύ σημαντικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha do to roland juno g .....den thelo na xanaparo kati se korg mono kai mono giati den ehei treli diafora sta lefta pou zitao apo to PA50 se ihus.....dektes kai protaseis metaheirismenwn.....panta gia pop rock

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kosta,πριν κάποιες μέρες αγόρασα και εγώ το juno g, και θα σου πρότεινα να πας να το δεις.Μην κρίνεις απο τα presets τόσο καθώς αν ασχοληθείς λίγο με το όργανο είναι πολύ δυνατό.Επίσης είναι το μόνο που έχει audio recording(αν σε ενδιαφέρει) στα χρήματα αυτά.Αυτά απο εμένα και καλή επιλογή ;).(αν θες να μάθεις κάτι πες μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia na ime ilikrinis me epsise to MO6 logo twn sliders.....mporeis na ta hrisimopioiseis gia na metavaleis tin hroia sto hammond?kai kata poso ine konta sto motif ES ....panta gia to hammond milao.......euharisto kai sorry gia to priximo

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπορεις...το καθε ενα αντιστιχει και σε 1 συχνοτητα ας πουμε απο τον organ ηχο...4 elements για την χροια και τα υπολοιπα κοντρολακια θα τα εχεις για αλλες παραμετρους..παιξε με το mo6 και θα το δεις οτι ειναι βαρη οπλο...

καλη χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου