Προς το περιεχόμενο

This is Madness! και ψάχνει φωνή.


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα νέο κομμάτι μου, μην δώσετε σημασία στην φωνή μου, δεν είμαι τραγουδιάρης ούτε με ενδιαφέρει να γίνω, απλώς το τραγούδησα για να είναι πιο ολοκληρωμένο το ντεμο. Ο σκοπός είναι αυτός: βρίσκεται κάποιος εθελοντής τραγουδιάρης ο οποίος να γνωρίζει την αγγλικήν, να έχει καλή προφορά και να μπορεί να τραγουδήσει.

Το σημαντικότερο είναι να μπορεί να ερμηνεύσει κιόλας διότι το οραματίζομαι το κομμάτι με μία φωνή η οποία θα έχει και μία θεατρικότητα στην οποία θα δίνει την εντύπωση ενός σχιζοφρενή! Το κομμάτι θέλει ψυχική διαφθορά, αμήν. :angel:

Όταν το κομμάτι ολοκληρωθεί, θα φάει μία σπιτική χάλια μίξη από τη μεριά μου, θα μπεί σε κάποιο βίντεο που θα δημιουργήσω κάπως και θα ανεβεί στο youtube. Ο φωνιάρης θα πάρει φυσικά όλα τα εύσημα (κρεντιτς) που του αναλογούν. Αυτά.

 

https://soundcloud.com/faethontas/this-is-madness-vocals-demo

 

EDIT: Ιδού και οι στίχοι, τους ξέχασα.

 

I am you

you have to go

dont take it slow

we have to run

 

Look for the sun

the earth is cold

its what im told

what you've be-come

 

take my place

and forget

to forgive me

 

now is the time

to be free

to be mad

 

i i am you

you are mine

we are breathing

 

all

all is one

two three four

five six one

 

(we are one under the sun) O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα νέο κομμάτι μου, μην δώσετε σημασία στην φωνή μου, δεν είμαι τραγουδιάρης ούτε με ενδιαφέρει να γίνω, απλώς το τραγούδησα για να είναι πιο ολοκληρωμένο το ντεμο. Ο σκοπός είναι αυτός: βρίσκεται κάποιος εθελοντής τραγουδιάρης ο οποίος να γνωρίζει την αγγλικήν, να έχει καλή προφορά και να μπορεί να τραγουδήσει.

Το σημαντικότερο είναι να μπορεί να ερμηνεύσει κιόλας διότι το οραματίζομαι το κομμάτι με μία φωνή η οποία θα έχει και μία θεατρικότητα στην οποία θα δίνει την εντύπωση ενός σχιζοφρενή! Το κομμάτι θέλει ψυχική διαφθορά, αμήν. :angel:

Όταν το κομμάτι ολοκληρωθεί, θα φάει μία σπιτική χάλια μίξη από τη μεριά μου, θα μπεί σε κάποιο βίντεο που θα δημιουργήσω κάπως και θα ανεβεί στο youtube. Ο φωνιάρης θα πάρει φυσικά όλα τα εύσημα (κρεντιτς) που του αναλογούν. Αυτά.

 

https://soundcloud.com/faethontas/this-is-madness-vocals-demo

 

εγω φιλε μου. Προσφέρομαι,

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μόνο τη μουσική σκέτη κάπως για να αρχίσουν οι πρόβες γιατί έχω και άλλη μια υποχρέωση χαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μόνο τη μουσική σκέτη κάπως για να αρχίσουν οι πρόβες γιατί έχω και άλλη μια υποχρέωση χαχαχαχα

 

Αν μιλάς σοβαρά να σου την στείλω σκέτη. Να την στείλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς σοβαρά να σου την στείλω σκέτη. Να την στείλω;

 

γιατι να μην μιλαω σοβαρα δηλαδή? Ζητησες κάτι και προσφέρθηκα.

Αμα θες στείλτο. Εσυ το ζητησες.

Αμα δεν σου αρεσει το αποτελεσμα θα το σβησεις.

Τι, φοβασαι μην προσβληθώ?

Εγώ πιστεύω οτι θα τα καταφέρω, οτι θα ειναι αψογη η ερμηνεία μου.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να μην μιλαω σοβαρα δηλαδή? Ζητησες κάτι και προσφέρθηκα.

Αμα θες στείλτο. Εσυ το ζητησες.

Αμα δεν σου αρεσει το αποτελεσμα θα το σβησεις.

Τι, φοβασαι μην προσβληθώ?

Εγώ πιστεύω οτι θα τα καταφέρω, οτι θα ειναι αψογη η ερμηνεία μου.

 

Πώς και πού να σου την στείλω; Αν θέλεις πέσμου το email σου σε π.μ. να την στείλω εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου