Προς το περιεχόμενο

ΙΚΕΑ pedalboard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

τυχαια στο ιντερνετ ειδα αυτο το pedalboard στο αμερικανικο ικεα (τρια δολλαρια κανει  ;) ). η δευτερη φωτογραφια ειναι μια τροποποιηση καποιου (μαυρη μπογια και velcro). μου φαινεται ωραια ιδεα για ενα μικρο και παμφτηνο board. το χει δει κανεις λοιπον να παιζει στο ελληνικο ικεα (η αλλου?)

 

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50058512

 

και .. χερουλια..

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50038543

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν έχω ιδέα, απλά ήθελα να αναφέρω ότι στο μαραγκό της γειτονιάς σου (αν έχει μείνει κανένας δηλαδή) θα είναι πανεύκολο να σκαρώσεις μια εφάμιλλη, και πιθανότατα στοιβαρότερη, κατασκευή.

 

Βέβαια το κόστος του εν λόγω board είναι αστείο, οπότε...ορθώς το ψάχνεις. ;)

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάτι παρόμοια αλλά δεν είναι το ίδιο μ'αυτό που δείχνεις (είναι εντελώς flat), και αν θυμάμαι καλά είναι και πιο μεγάλα. Συνήθως είναι μέρη από στολίσματα βεράντας, και τα ακόμα πιο μεγάλα για στολισμό τοίχου και τέτοια. Δεν είναι άσχημα, αλλά αν πέσει οτιδήποτε υγρό πάνω δν το κόβω να κρατάει για πολύ... Πάντως είναι όντως μια καλή λύση να πάρεις να μεγαλύτερα κομμάτια που λέω. Ειδικά αν έχεις καμιά 10αριά πετάλια να βολέψεις είναι ιδανικά. Γενικά πάντως αν κάνεις μια βόλτα σε ΙΚΕΑ και praktiker και τέτοια θα βρείς πολύ πράμα.

 

 

 

 

Σε λίγο θα δοκιμάσω ένα ΙΚΕΑ/praktiker project για μπάσσο. Θα επανέλθω με νέα αν κάποιος ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει αυτο που ψαχνεις ακριβώς όπως στις φωτογραφίες.

είναι μερος για κατασκευες αποθηκευσης. αν εχεις τον σχετικο καταλογο του ikea θα το βρεις....

 

βασικα υπαρχει και online o καταλογος, παω να βρω τη σελιδα.

.

.

.

http://ikeaeu.ecweb.is/08/mgr/ σελιδα 224. ειναι μερος της ραφιερας που βλεπεις στη φωτο. τις διαστασεις τις βλεπεις από κατω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι κάτι που μπορείς να φτιάξεις πανεύκολα μόνος σου, με μια επίσκεψη στον πλησιέστερο ξυλουργό ο οποίος -φαντάζομαι- θα σου δώσει και τζάμπα τα ξύλα....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πέρασα από τα ΙΚΕΑ Θεσσαλονίκης και πήρα τα 2 τελευταία που είχε! :) :)

 

board.jpg

 

board2.jpg

 

Πολύ καλή λύση για όποιον θέλει ένα board για να έχει τα πετάλια του μόνιμα κάπου, στο στούντιο πχ, όπως έχω εγώ τα κιθαροπετάλια μου. Με τις γωνίες που είχε έκανα και 3 ποδαράκια στο ένα και το έκανα 2όροφο! Συνολικό κόστος 5 ευρώ και είναι πανάλαφρο και φαίνεται να κρατάει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 4,5 ευρω τυφλα να χει η pedaltrain.. ;D

τσιμπησα και γω ενα γιγας ετσι για να υπαρχει ισως βαλω και κατι whammy πανω που αρχισα να ζαχαρωνω... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου