Προς το περιεχόμενο

Ποιό πετάλι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά. Είμαι αρχάριος και λίαν συντόμως θα αγοράσω καλά ηλεκτρονικά ντραμς. Θέλω να μου προτείνετε ένα πετάλι. Θα ήθελα να είναι διπέταλο, θέλω να πάρω κάτι καλό που θα μείνει. Επίσης, θέλω να μην τραυματίζει την επιφάνεια της ηλεκτρονικής κάσας, υπάρχουν πετάλια με πιο μαλακές άκρες ή δεν έχει σημσία; Αλλιώς προτείνετε ένα απλό μονό πετάλι γι' αρχή vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα επωνυμα ειναι καλα.Μην σε απασχολει και τοσο αν ειναι chain direct η belt drive η τι ρυθμισεις εχει.Το ποιοτικο πεταλι σιγουρα θα παιξει το ρολο του αλλα τα ποδια φτιαχνουν το πεταλι και οχι το αντιθετο.Δοκιμασε οσα μπορεις για να αποκτησεις μια εικονα για τη διαφορα στην αισθηση,μπορει να καταλαβεις οτι καποιο σου καθεται καλυτερα απο το αλλο.Μην παρασυρθεις απο μαρκετινγκ και χωσεις λεφτα χωρις λογο.Για σενα και για μενα το ακριβοτερο δεν ειναι το καλυτερο.Παρακολουθα στενα τις αγγελιες και δεν θα χασεις.Και βαρα αφοβα.Δεν παθαινει τιποτα η κασα.Μεσα στα πλαισια της λογικης εννοειται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου