Προς το περιεχόμενο

Αγορά αυτοκινήτου, ναι ή ου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Σκέφτομαι να παρώ αμάξι που κοστίζει περί τα 14.000 (δεν έχει σημασία μάρκα κτλ..). Το θέμα είναι ότι με όλα αυτά που διαβάζω στο περί επικαιρότητας, με έχουν προβληματίσει πάρα πολύ αναφορικά με το εάν είναι η κατάλληλη χρονική στιγμή για μια τέτοια αγορά (κοινώς τα έχω παίξει λίγο...).Εσείς τι λέτε??

Θενκ γιου!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχουν πιο αρμόδια fora για μια τέτοια συζήτηση;

Δεν τραβάω κανά ιδιαίτερο ζόρι, αλλά όσο κι αν κοχλάζουν τα Περί Επικαιρότητας...μουσικό forum είμαστε. ;)

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν ρώτησα ποιο να πάρω ή τα τεχνικά χαρακτηριστικά του, απλά με όλα αυτά τα περι επικαιρότητας είπα να πάρω και μια άποψη όσον αφορά το θέμα της αγοράς καθεαυτό...

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να μας πεις την ακριβη οικονομικη σου κατασταση (ποσα λεφτα εχεις στη τραπεζα,που δουλευεις & ποσο σιγουρη ειναι η δουλεια σου,ποσα χρηματα βγαζεις,αν εχεις δανεια,τι ενοικιο/δοση πληρωνεις,αν εχεις παιδια κτλ,κτλ) για να σου πουμε,και δεν νομιζω να θελεις.

 

Το μονο που σιγουρα μπορω να σου πω,ειναι οτι αν παει στραβα το δημοψηφισμα και βγουμε απο το ευρω το αυτοκινητο θα σου ειναι εντελως αχρηστο μια και δεν θα υπαρχει βενζινη.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να μας πεις την ακριβη οικονομικη σου κατασταση (ποσα λεφτα εχεις στη τραπεζα,που δουλευεις & ποσο σιγουρη ειναι η δουλεια σου,ποσα χρηματα βγαζεις,αν εχεις δανεια,τι ενοικιο/δοση πληρωνεις,αν εχεις παιδια κτλ,κτλ) για να σου πουμε,και δεν νομιζω να θελεις.

 

Το μονο που σιγουρα μπορω να σου πω,ειναι οτι αν παει στραβα το δημοψηφισμα και βγουμε απο το ευρω το αυτοκινητο θα σου ειναι εντελως αχρηστο μια και δεν θα υπαρχει βενζινη.

 

Γιγαντα τον εστειλες τον ανθρωπο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειναι δουλεια μου θα σου πρωτινα μεταχειρησμενο,καθως οι τιμες εχουν πεσει κατακορυφα και επισης οτι το καινουριο πλεον χανει δραματικα γρηγορα τη αξια του σε σχεση με αλλες εποχες....

 

αν θες ριξε ενα ματι στο λινκ τις υπογραφης μου ισως βρεις κατι.....

 

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε βέσπα.

Πάει παντού, κάνει τα πάντα καίει λίγο.

Αν έχει καβάτζα να φας και spare μετρητά και θες κλουβιέρα ντε και καλά, πάρε ένα μεταχειρισμένο. Αν ξεμείνουμε από πετρέλαιο θα τα κάνουμε γκαζοζέν.

Αν δεν θες/έχεις τίποτα παραπάνω, πάρε ποδήλατο.

Αλλιώς περπάτα.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μεταχειρισμένο έχω βρεί, αλλά σε άψογη κατάσταση!!

Το αυτοκίνητο θα αποπληρωθεί αμέσως (σε μετρητά) απλά αγχώνομαι λίγο για το μετά, αυτό που λέει δλδ και ο SF, τώρα προς το παρόν ΟΚ είμαι, μετά??

Anyway, μη σας πρήζω κιόλας...Thanx for the answers!!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας,αν εχεις καμμια διακοσουμπα στη τραπεζα (εκτος Ελλαδας φυσικα),δικο σου σπιτι (χωρις δανειο) και καμμια δουλεια που να μην παιζεται το κεφαλι σου καθε μερα (δηλ.ανηκεις στο 5% του εργασιακου δυναμικου της χωρας),προχωρα αφοβα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας,αν εχεις καμμια διακοσουμπα στη τραπεζα (εκτος Ελλαδας φυσικα),δικο σου σπιτι (χωρις δανειο) και καμμια δουλεια που να μην παιζεται το κεφαλι σου καθε μερα (δηλ.ανηκεις στο 5% του εργασιακου δυναμικου της χωρας),προχωρα αφοβα.

;D ;D ;D ;D

Διακοσούμπα δεν παίζει ούτε για πλάκα!!Δάνειο επίσης δεν έχω και είμαι δικηγόρος, άρα ελευθερος επαγγελματίας...!!Να μου πείς βέβαια, έτσι που πάμε κατα διαβόλου, μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος για το οτιδήποτε??Μπορεί η κατάσταση αυτή να τραβήξει 5-10 χρόνια (η αβεβαιότητα, όχι η κρίση, αυτή θα κρατήσει παραπάνω δυστυχώς...) Θένξ πάντως!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου