Προς το περιεχόμενο

Αγορά αυτοκινήτου, ναι ή ου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε τα 14-πόσα χιλιάρικα έχεις και βάλ'τα σε ένα σεντούκι ή θάψ'τα*...Και από τον Μάρτιο και μετά (το νωρίτερο) ή 2 χρονάκια μετά (το αργότερο) με τα ΜΙΣΑ από αυτά θα μπορέσεις να αγοράσεις για ΠΛΑΚΑ μια μεταχειρισμένη SLK, Ζ4, Α5 κ.τ.λ....

 

* Η πρόταση μου δεν ισχύει αν τα έχεις στην τράπεζα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε δώστα όλα και πάρτα τενεκέδες λάδι, και το πολύ μέχρι το επόμενο Σαββατοκύριακο σε βλέπω να δίνεις τενεκέ για σπίτι, τενεκέ για σπίτι, μιλάμε θα κερδίσεις τη μονόπολυ όλη δική σου, οι Γερμανοί είναι φίλοι μας λέμε ρεεεε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε πραγματικά αν έχεις αυτοκίνητο μήν αγοράζεις άλλο αυτη τη στιγμή η τίμες στη χώρα που ζούμε μόνο πιο κάτω θα πηγαίνουνε εκτός βεβαια και αν τα στείλουμε όλα στο εξωτερικό...δλδ τόσοι και τόσοι που έχουν επενδύση λεφτά σε αυτοκίνητα μαντράδες κτλπ που κλείσαν λογο κρίσης δέν σου λένε τπτ? πάρε καμια telecaster...lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι το έκλεισα...Και εγώ φοβάμαι για το τι μέλλει γενέσθαι, αλλά πολλοί λόγοι επιβάλλουν την αγορά του όπως το γεγονός ότι δεν έχω, ότι σε κάνα χρόνο παντρεύομαι και θα πρέπει να υπάρχει αμάξι κτλ....Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά...Ευχαριστώ για τις απαντήσεις πάντως!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα!!Ναι, το σκέφτηκα!!Έθεσα βέβαια κάποιους απαράβατους όρους, όπως ένα δωμάτιο μόνο για τις κιθάρες μου και τα υπόλοιπα όργανα!!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα!!Ναι, το σκέφτηκα!!Έθεσα βέβαια κάποιους απαράβατους όρους, όπως ένα δωμάτιο μόνο για τις κιθάρες μου και τα υπόλοιπα όργανα!!!

 

Καλά .... τα χουμε πει κι άλλοι αυτά  ;D

και τώρα τα μισά είναι αποθήκη και τα υπόλοιπα σαλόνι  ::)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου