Προς το περιεχόμενο

To "Ασανσέρ για Δολοφόνους" ψηφιακά επεξεργασμένο.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Η ταινία του Louis Malle «Ασανσέρ για Δολοφόνους» ( «Ascenseur pour l'échafaud» ΑΚΑ «Elevator to the Gallows»), έτυχε ψηφιακής επεξεργασίας, με τη χρήση της τεχνολογίας 4K.

 

Θα προβληθεί στις 3 Αυγούστου στο New York's Film Forum.

 

H μουσική του film ως γνωστόν από τον Miles Davis (ένα από τα καλλίτερα jazz albums κατά τη γνώμη μου, όλων των εποχών).

 

Επίσης η ταινία είναι must see (για όποιον δεν έτυχε να τη δει).

 

Trailer:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μουσική του film ως γνωστόν από τον Miles Davis (ένα από τα καλλίτερα jazz albums κατά τη γνώμη μου, όλων των εποχών).

 

Όντως, απίστευτη μουσική (μου έχει παραπέσει κάπου το cd και δε μπορώ να το βρω, λέμε  :( :( )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όντως, απίστευτη μουσική (μου έχει παραπέσει κάπου το cd και δε μπορώ να το βρω, λέμε  :( :( )

 

Εγω αντέγραψα το cd σε μπομπίνα και κασσέτα και δεν έχω πρόβλημα αν το χάσω.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αντέγραψα το cd σε μπομπίνα και κασσέτα και δεν έχω πρόβλημα αν το χάσω.  :P

 

:D

 

ολιγον εκτος θεματος..ακουγα, τις προαλλες, το "metronome all-stars", οπου, μεταξυ αλλων, συμμετεχουν οι Davis, Gillespie και Parker και αναρωτιομουν ποσο καλυτερο θα μπορουσε να γινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου