Προς το περιεχόμενο

Δημιουργική χρήση looper


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξισου δημιουργικότατη η Μαρθα

 

η ξυπολυτη επίδειξη ableton ειναι λιγο βαρετη κατα τη γνωμη μου.

ψοφια ρεγγε, διχως τσαγανο, σαλοναρες, πολυ σάλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εγω το βλεπω ως εξης, εχω το ιδιο θεμα με τα λουπερ που εχω και με μουσικους που κανουν πολυ δυσκολα πραγματα με το οργανο η παιζουν μονοι τους πραγματα που θα τα επαιζαν δυο-τρια οργανα κανονικα: δεν εχει σημασια αν ειναι ευκολο η δυσκολο τελικα, η αν το κανουν ενας η πεντε, αλλα αν σου αρεσει η μουσικη που ακουγεται, και το δημιουργικο μερος που βλεπεις πανω στην σκηνη.

 

μια σταθερη αξια ειναι αυτος, φοβερος μουσικος, groove, ακριβεια, δημιουργικοτητα..

 

και αυτοι οι δυο μου αρεσαν πολυ τελευταια. Τα κανουν ολα με το διπλο boss looper, ακουστικη και δυο τρια πεταλακια..  ;)

 

η αυτος, πολλα πεταλια και εφφε, ουτε καν λουπερ αποτι βλεπω, αλλα πολυ τεχνολογια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να χαθείτε στο "άθλημα", ψάξτε στο youtube για Boss Looper Competition. Υπάρχουν μερικοί τρομερά εντυπωσιακοί καλλιτέχνες εκεί μέσα. Η συνεισφορά μου στο νήμα:

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου