Προς το περιεχόμενο

Αρνητική Αξιολόγηση σε Αγγελία μετά την πώλησή τ&#



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα κανονισει με τον τυπο της συγκεκριμενης αγγελιας http://smart.noiz.gr/details.php?id=...... για την αγορα της κιθαρας! Συμφωνουμε και του λεω θα σε παρω αργοτερα να σου πω λεπτομερειες! Μου λεει παρε με αυριο γιατι ειμαι στο δρομο για ενα live (που να μην σωσει να ξανακανει)! Του λεω ok! Καταλαβαινεται οτι δεν ξανασηκωσε ουτε τηλεφωνο ουτε απαντουσε σε μηνυματα! Σημερα ειδα οτι την πουλησε! Δεν θα επρεπε εγω να μπορω να τον αξιολογησω αρνητικα; Θα επρεπε να ειναι εμπιστοσυνης αυτος ο ανθρωπος; Ειστε λοιπον θετικοι ή αρνητικοι στο παραπανω ερωτημα;;;

 

ΥΣ. Συγνωμη που γινομαι κακος αλλα οπως βγαζει αυτος το μεροκαματο με τον εξοπλισμο του θα επρεπε να σκεφτεται ετσι και για τους αλλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρωτάς αν έιμαστε θετικοί στο να του βάλεις αρνητική αξιολόγηση? ;D

 

Για να μπει σύστημα αξιολόγησης στις αγγελίες θα θέλει πολύ μεγάλο φόρτο σε moderators, αλλιώς θα γίνεται της ******ας από ψεύτικές αρνητικές κριτικές μιας και είμαστε στην Ελλάδα και όχι στη Φινλανδία. Εσύ δίκιο έχεις πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανονισει με τον τυπο της συγκεκριμενης αγγελιας http://smart.noiz.gr/details.php?id=...... για την αγορα της κιθαρας! Συμφωνουμε και του λεω θα σε παρω αργοτερα να σου πω λεπτομερειες! Μου λεει παρε με αυριο γιατι ειμαι στο δρομο για ενα live (που να μην σωσει να ξανακανει)! Του λεω ok! Καταλαβαινεται οτι δεν ξανασηκωσε ουτε τηλεφωνο ουτε απαντουσε σε μηνυματα! Σημερα ειδα οτι την πουλησε! Δεν θα επρεπε εγω να μπορω να τον αξιολογησω αρνητικα; Θα επρεπε να ειναι εμπιστοσυνης αυτος ο ανθρωπος; Ειστε λοιπον θετικοι ή αρνητικοι στο παραπανω ερωτημα;;;

 

ΥΣ. Συγνωμη που γινομαι κακος αλλα οπως βγαζει αυτος το μεροκαματο με τον εξοπλισμο του θα επρεπε να σκεφτεται ετσι και για τους αλλους!

 

Η αξιολόγηση αφορά συναλλαγή που ολοκληρώθηκε, για να ξέρουν οι υπόλοιποι πόσο φερέγγυος είναι ο κάθε πωλητής.

 

Συμφωνήσατε δια λόγου για να γίνει κάτι που απλώς δεν έκατσε. Σου προξένησε κάποια ζημιά πέρα από το ξενέρωμα που έχασες την αγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι! Αν μπορουσα θα του την εβαζα σιγουρα! Το θεμα ειναι οτι δεν γινετε!

 

Καλά, μην ταράζεσαι για τον κάθε καραγκιόζη γιατί στις αγγελίες θα βρεις πάρα πολλούς!

 

Πουλάω ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ πετάλάκι "Μεγάλη Μούφα" (μόνο που δεν έχει ΚΟΥΤΙ και έχει μερικά χτυπηματάκια από πέσιμο στις σκάλες)  ;D

 

Η αξιολόγηση αφορά συναλλαγή που ολοκληρώθηκε, για να ξέρουν οι υπόλοιποι πόσο φερέγγυος είναι ο κάθε πωλητής.

 

Συμφωνήσατε δια λόγου για να γίνει κάτι που απλώς δεν έκατσε. Σου προξένησε κάποια ζημιά πέρα από το ξενέρωμα που έχασες την αγγελία;

 

Αυτό ακριβώς που λές: όπως τα λέει ο φίλος εδώ, ο πωλητής είναι αφερέγγυος και αναξιόπιστος. Προσέχουμε για να έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αξιολόγηση αφορά συναλλαγή που ολοκληρώθηκε, για να ξέρουν οι υπόλοιποι πόσο φερέγγυος είναι ο κάθε πωλητής.

Ενω αν σε εγραψε στα π..... του ειναι φερεγγυος;;;

 

Συμφωνήσατε δια λόγου για να γίνει κάτι που απλώς δεν έκατσε. Σου προξένησε κάποια ζημιά πέρα από το ξενέρωμα που έχασες την αγγελία;

Μπορει να μου εκοψε το μηνιατικο! Εχει σημασια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι εκτός της επικοινωνίας σας, δεν είχατε συναλλαγή.

Και αυτο τον κανει τον "ιδανικο πωλητή" για εσας; Δεν θα θελατε να το γνωριζετε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου